Ремонт генератора Hummer

Наша автомайстерня виконує ремонт багатьох важливих вузлів сучасних автівок. Якщо вам потрібен якісний ремонт генератора Hummer – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Переваги нашого сервісу

Зараз число автомобільних сервісів доволі велике. Проте, ремонт генератора Hummer варто виконувати у тих майстрів, хто гарантує бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив багато позитивних відгуків.

Наш автосервіс має усе це, а окрім того має солідний досвід, прагне удосконалюватися.

До ключових причин доручити ремонт генератора Hummer нам відноситься наступне:

Сучасне устаткування та прилади для виконання діагностики та ремонту.
Компетентні інженери з солідним досвідом ремонту важливих агрегатів авто, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці періодично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати свої навички.
Гнучкий підхід до кожного клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт генератора Hummer, причому як на вузли, так і на виконані роботи. Наш сервіс відповідає за надані в ремонт автівки і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання тільки тих робіт, які необхідні та строго регламентовані.

Як виконується ремонт генератора Hummer у нашій компанії?

У більшості випадків несправності таких відповідальних компонентів транспортного засобу швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різного роду відхилення, у тому числі шуми та стуки при їзді, проблеми з запуском двигуна, виникає спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Краще всього уникати подібних крайнощів, проводячи регламентні процедури обслуговування. Такий підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність агрегатів автомобіля та максимально відстрочити ремонт генератора Hummer.

Проведенню безпосередньо ремонтних процедур на нашій СТО обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан компонента, визначити конкретні дефекти, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Перевірка здійснюється досвідченими майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли визначена несправність конкретного агрегату можна робити ремонт. Спершу досвідчені фахівці нашого автосервісу проведуть розбирання комплектуючих, паралельно очищаючи їх від пилу та різних абразивних відкладень. На старті ремонту генератора Hummer, всі деталі обробляються речовинами проти жиру, оцінюється їх загальний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить довговічність вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, потрібно обробити мастилом. В результаті цього усуваються такі дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • небажані проміжки;
  • підтікання пального або інших автомобільних рідин;
  • невластивий шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт генератора Hummer – це група заходів, що націлені на повернення повної працездатності авто. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна окремих комплектуючих, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні заходи при ремонті обумовлюються логікою. Так, якщо замінити елемент виходить доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, наприклад, здійснити процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий вузол вельми дорогі, то здійснюються саме відновні роботи, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі висококласні запасні частини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту генератора Hummer. Найбільш ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих запчастин та цілих вузлів ми гарантуємо демократичні ціни на них, оскільки довгий час працюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на обслуговування, перевірку та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою СТО в телефонному режимі або онлайн на сайті. Співробітники проконсультують вас, як здійснюється ремонт генератора Hummer та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Ремонт ротора генератор (от 125 А)1150 грн.
Ремонт статора генератора (до 80 А)800 грн.
Ремонт статора генератора (от 80 А до 125 А)950 грн.
Ремонт статора генератора (от 130 А)от 950 грн.
Ремонт статора для вантажних автомобілів і спецтехнікиот 1000 грн.
Ремонт діодного моста генератора300 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка генератора на автомобіліот 50** грн.
Зняття з автомобіля генератораот 200 грн.
Зняття з автомобіля генератора c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top