Ремонт стартера Hummer

Наша СТО здійснює ремонтні роботи багатьох важливих агрегатів сучасних транспортних засобів. Тому вам необхідно зробити ефективний ремонт стартера Hummer – обирайте наші послуги.

Чому варто вибрати нас?

Сьогодні чисельність автомайстерень доволі велике. Проте, ремонт стартера Hummer треба виконувати у тих майстрів, хто гарантує еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив багато добрих відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а також має чималий досвід, намагається виконувати свої обов’язки краще.

До головних причин делегувати ремонт стартера Hummer нашій компанії відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструмент для здійснення діагностики та ремонтних робіт.
Компетентні майстри з чималим досвідом ремонту важливих агрегатів автівок, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники періодично проходять додаткове навчання, щоб покращувати свої навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми строго витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Hummer, причому як на деталі, так і на роботу. Наш автосервіс несе відповідальність за надані в ремонт автомобілі і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання тільки тих робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як проводиться ремонт стартера Hummer у нашій компанії?

Зазвичай несправності таких важливих компонентів автівки відразу даються взнаки. При використанні авто виникають різноманітні відхилення, включаючи сторонні стуки при їзді, труднощі з пуском двигуна, з’являється відповідна індикація на приладовій панелі, тощо.

В ідеалі варто уникати подібних крайнощів, проводячи своєчасні ТО. Цей підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність комплектуючих транспортного засобу та по максимуму відстрочити ремонт стартера Hummer.

Реалізації безпосередньо ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан вузла, виявити конкретні дефекти, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка здійснюється професійними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Коли виявлена несправність конкретного вузла треба робити ремонтні роботи. Спершу компетентні працівники нашої СТО проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від бруду та різних абразивних відкладень. На старті ремонту стартера Hummer, всі складові знежирюються, перевіряється їх загальний технічний стан. Від ретельності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить надійність вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, потрібно обробити мастилом. За рахунок цього усуваються такі дефекти у експлуатації:

  • сильний нагрів деталей;
  • непотрібні люфти;
  • протікання пального або інших рідин;
  • сторонній шум в ході роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт стартера Hummer – це комплекс операцій, які націлені на відновлення 100-процентної працездатності автомобіля. Проблемний агрегат ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна деяких елементів, що зносилися. А в найбільш серйозних випадках ремонт зводиться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити деталь виходить доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, наприклад, здійснити процес дефектовки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм вельми дорогі, то виконуються саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі висококласні деталі від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту стартера Hummer. Самі ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми гарантуємо доступні ціни на них, адже довго співпрацюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на сервіс, перевірку та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою майстерні за телефонами або через онлайн-заявку на сайті. Фахівці проконсультують вас, як здійснюється ремонт стартера Hummer та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top