Ремонт кондиціонера Hummer

Наш сервіс здійснює ремонт різних відповідальних механізмів сучасних автівок. Якщо вам необхідно зробити якісний ремонт кондиціонера Hummer – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому ми?

Сьогодні кількість автомобільних сервісів досить велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера Hummer слід робити в тому сервісі, який забезпечить еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив багато хороших відгуків.

Наш автосервіс має усе це, а також має солідний досвід, прагне виконувати свої обов’язки краще.

До ключових причин доручити ремонт кондиціонера Hummer нашій компанії відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструментарій для виконання діагностики та ремонту.
Тямущі ремонтники з багатим досвідом ремонту відповідальних автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно відвідують профільне навчання, щоб покращувати наявні навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його авто. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Hummer, причому як на вузли, так і на роботу. Наша майстерня відповідає за передані нам автомобілі і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання тільки тих ремонтних робіт, які необхідні та строго регламентовані.

Як виконується ремонт кондиціонера Hummer у нашій автомайстерні?

Як правило, несправності таких важливих вузлів транспортного засобу швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різні відхилення, у тому числі шуми та стуки при їзді, труднощі з запуском мотору, з’являється спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Краще всього уникати подібних крайнощів, проводячи своєчасні профілактичні роботи. Такий підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність вузлів автівки та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Hummer.

Проведенню безпосередньо ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан агрегату, виявити наявні відхилення, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична перевірка виконується досвідченими майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Коли виявлена поломка конкретного агрегату треба робити ремонт. Спочатку досвідчені працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від пилу та наявних абразивних речовин. На початку ремонту кондиціонера Hummer, всі деталі обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх поточний технічний стан. Від точності здійснення такої попередньої роботи прямо залежить термін служби вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, варто обробити мастильними речовинами. За рахунок цього виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • небажані проміжки;
  • підтікання палива або інших технічних рідин;
  • нехарактерний шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Hummer – це сукупність дій, що націлені на повернення 100-процентної працездатності автомобіля. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо таке можливо: виконується заміна конкретних комплектуючих, що зносилися. А в найбільш серйозних випадках ремонтні процедури зводяться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні операції при ремонті обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна деталі буде доступніше за ціною та в рази швидше, ніж, наприклад, провести процес підгонки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий механізм дуже дорогі, то здійснюються саме відновні процедури, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі висококласні запасні частини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Hummer. Самі затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім високої якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми пропонуємо доступні ціни на них, оскільки довгий час працюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на сервіс, перевірку та ремонт свого авто, зв’яжіться з представниками нашою СТО за телефонами або через форму на сайті. Співробітники проконсультують вас, як відбувається ремонт кондиціонера Hummer та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top