Ремонт генератора Iveco

Наша компанія проводить ремонтні роботи багатьох відповідальних механізмів сучасних автівок. Якщо вам треба зробити ефективний ремонт генератора Iveco – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому варто вибрати нас?

Зараз кількість СТО дуже велике. Проте, ремонт генератора Iveco слід робити у тих майстрів, хто забезпечить еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив багато позитивних відгуків.

Наша СТО пропонує усе це, а окрім того має чималий досвід, намагається ставати краще.

До переконливих причин делегувати ремонт генератора Iveco нашим майстрам відноситься наступне:

Висококласне устаткування та прилади для здійснення діагностики та ремонтних робіт.
Компетентні ремонтники з великим досвідом ремонту відповідальних автомобільних агрегатів, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти регулярно проходять додаткове навчання, щоб покращувати наявні навички.
Гнучкий підхід до запитів клієнта і його транспортного засобу. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт генератора Iveco, причому як на деталі, так і на роботу. Наш сервіс несе відповідальність за надані в ремонт транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як виконується ремонт генератора Iveco у нашій автомайстерні?

У більшості випадків поломки таких важливих компонентів автівки відразу даються взнаки. В експлуатації авто з’являються різні відхилення, у тому числі шуми та стуки при русі, складнощі з пуском силового агрегату, з’являється спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі варто уникати подібних крайнощів, проводячи своєчасні ТО. Такий підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність вузлів авто та по максимуму відстрочити ремонт генератора Iveco.

Проведенню безпосередньо ремонтних робіт в нашій автомайстерні обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан агрегату, визначити конкретні дефекти, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностика проводиться професійними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного агрегату необхідно проводити ремонтні роботи. Спочатку досвідчені працівники нашої СТО проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від пилу та різних абразивів. На старті ремонту генератора Iveco, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх поточний технічний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить термін служби агрегату після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, треба обробити мастильними речовинами. За рахунок цього усуваються такі дефекти у експлуатації:

  • підвищений нагрів деталей;
  • небажані люфти;
  • підтікання пального або інших автомобільних рідин;
  • нехарактерний шум в процесі роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт генератора Iveco – це комплекс операцій, які спрямовані на відновлення повноцінної працездатності автівки. Проблемний агрегат ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна окремих елементів, що зносилися. А в самих складних ситуаціях ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна деталі буде доступніше за ціною та в рази швидше, ніж, приміром провести процес дефектовки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий вузол дуже дорогі, то робляться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша автомайстерня використовує в роботі висококласні запчастини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту генератора Iveco. Найбільш ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих деталей та цілих вузлів ми гарантуємо привабливі ціни на них, оскільки тривалий період взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на сервіс, перевірку та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з представниками нашою фірми в телефонному режимі або онлайн на сайті. Співробітники проконсультують вас, як виконується ремонт генератора Iveco та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Ремонт ротора генератор (от 125 А)1150 грн.
Ремонт статора генератора (до 80 А)800 грн.
Ремонт статора генератора (от 80 А до 125 А)950 грн.
Ремонт статора генератора (от 130 А)от 950 грн.
Ремонт статора для вантажних автомобілів і спецтехнікиот 1000 грн.
Ремонт діодного моста генератора300 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка генератора на автомобіліот 50** грн.
Зняття з автомобіля генератораот 200 грн.
Зняття з автомобіля генератора c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top