Ремонт стартера Iveco

Наша компанія здійснює ремонт багатьох ключових механізмів сучасних транспортних засобів. Якщо вам потрібен професійний ремонт стартера Iveco – ви звернулися за адресою.

Чому потрібно вибрати нас?

Зараз число СТО досить велике. Проте, ремонт стартера Iveco треба виконувати у тих, хто гарантує відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив велику кількість хороших відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а також має багатий досвід, прагне не стояти на місці.

До основних причин довірити ремонт стартера Iveco нашій фірмі відноситься наступне:

Професійне устаткування та інструмент для проведення діагностики та ремонту.
Тямущі інженери з солідним досвідом ремонту ключових агрегатів авто, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші співробітники регулярно проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати свої навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його авто. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Iveco, причому як на вузли, так і на виконані роботи. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за передані нам авто і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання тільки тих процесів, які потрібні та строго регламентовані.

Як проводиться ремонт стартера Iveco у нашій фірмі?

Зазвичай поломки таких важливих вузлів автівки відразу даються взнаки. В експлуатації авто мають місце різноманітні відхилення, у тому числі шуми та стуки при їзді, складнощі з запуском мотору, з’являється відповідна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі потрібно уникати таких крайнощів, проводячи рекомендовані профілактичні роботи. Цей підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність комплектуючих автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт стартера Iveco.

Виконанню безпосередньо ремонтних процедур в нашому автосервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан агрегату, визначити наявні дефекти, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка здійснюється професійними майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена несправність конкретного вузла необхідно здійснювати ремонт. Спочатку компетентні працівники нашого сервісу проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від пилу та будь-яких абразивів. У ході ремонту стартера Iveco, всі деталі обробляються речовинами проти жиру, аналізується їх загальний стан. Від точності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить надійність агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, варто обробити мастильними речовинами. Завдяки цьому виключаються наступні проблеми у експлуатації:

  • сильний нагрів елементів;
  • небажані люфти;
  • підтікання пального або інших автомобільних рідин;
  • нехарактерний шум при роботі, тощо.

Власне ремонт стартера Iveco – це набір операцій, які спрямовані на повернення повної працездатності автомобіля. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо таке можливо: виконується заміна конкретних елементів, що зносилися. А в самих складних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна елементу виходить доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, наприклад, провести процес дефектовки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм досить дорогі, то здійснюються саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту стартера Iveco. Самі ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім високої якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми гарантуємо демократичні ціни на них, бо довго співпрацюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них оптом.

Для запису на сервіс, огляд та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою СТО за телефонами або через сайт. Співробітники проконсультують вас, як відбувається ремонт стартера Iveco та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top