Ремонт кондиціонера Iveco

Наша компанія виконує ремонтні роботи багатьох ключових вузлів сучасних автомобілів. Якщо вам треба зробити ефективний ремонт кондиціонера Iveco – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Чому краще вибрати нас?

Нині кількість автомобільних сервісів дуже велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера Iveco необхідно робити у тих майстрів, хто гарантує відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив масу позитивних відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а окрім того має чималий досвід, намагається виконувати свою роботу ще краще.

До переконливих причин делегувати ремонт кондиціонера Iveco нашій фірмі відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструмент для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Тямущі ремонтники з чималим досвідом ремонту ключових автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати наявні навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Iveco, причому як на запчастини, так і на надані послуги. Наш сервіс відповідає за надані в ремонт автівки і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та проведення тільки тих процесів, які потрібні та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера Iveco у нашій фірмі?

У більшості випадків поломки таких важливих вузлів автівки відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто мають місце різного роду відхилення, включаючи сторонні звуки при їзді, труднощі з запуском мотору, з’являється відповідна індикація на приладовій панелі, тощо.

Краще всього не допускати подібного, проводячи рекомендовані перевірки. Цей підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність механізмів авто та максимально відстрочити ремонт кондиціонера Iveco.

Проведенню безпосередньо ремонтних процедур в нашому автосервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан агрегату, знайти наявні дефекти, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностика виконується компетентними майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки визначена несправність конкретного агрегату треба виконувати ремонтні роботи. Спочатку компетентні працівники нашої СТО проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від пилу та різних абразивів. На початку ремонту кондиціонера Iveco, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, перевіряється їх поточний стан. Від ретельності виконання такої попередньої роботи безпосередньо залежить надійність вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, варто обробити мастилом. В результаті цього усуваються такі проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • небажані люфти;
  • протікання бензину або інших рідин;
  • сторонній шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Iveco – це набір дій, які спрямовані на відновлення 100-процентної працездатності авто. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна деяких елементів, що зносилися. А в найбільш складних випадках ремонтні процедури зводяться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються логікою. Так, якщо заміна елементу буде дешевше за ціною та в рази оперативніше, ніж, наприклад, здійснити процес підгонки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий вузол досить дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наша автомайстерня використовує в роботі якісні запасні частини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту кондиціонера Iveco. Найбільш затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Крім відмінної якості окремих запчастин та цілих вузлів ми гарантуємо демократичні ціни на них, бо довго працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з представниками нашою компанії в телефонному режимі або онлайн на сайті. Співробітники проконсультують вас, як здійснюється ремонт кондиціонера Iveco та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top