Ремонт генератора Jac

Наш сервіс виконує ремонтні роботи різних ключових механізмів сучасних транспортних засобів. Тому вам необхідно зробити професійний ремонт генератора Jac – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Переваги нашої компанії

Нині кількість автомобільних сервісів доволі велике. У будь-якому випадку ремонт генератора Jac необхідно робити в тому сервісі, який гарантує бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наш автосервіс має усе це, а також має багатий досвід, намагається виконувати свою роботу ще краще.

До головних причин делегувати ремонт генератора Jac нам відноситься наступне:

Професійне устаткування та прилади для проведення ремонту та діагностичних робіт.
Тямущі майстри з великим досвідом ремонту ключових автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші співробітники регулярно підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт генератора Jac, причому як на вузли, так і на роботу. Наш автосервіс несе відповідальність за передані нам авто і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та виконання тільки тих робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як робиться ремонт генератора Jac у нашій майстерні?

У більшості випадків поломки таких відповідальних компонентів транспортного засобу відразу даються взнаки. В експлуатації авто з’являються різноманітні відхилення, у тому числі сторонні стуки при їзді, труднощі з пуском силового агрегату, виникає відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно не допускати такого, проводячи своєчасні процедури обслуговування. Цей підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність комплектуючих автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт генератора Jac.

Здійсненню безпосередньо ремонтних процедур на нашій СТО обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно проаналізувати стан компонента, виявити наявні відхилення, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична перевірка виконується професійними майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного вузла можна виконувати ремонтні роботи. Спочатку компетентні працівники нашого сервісу проведуть розбирання комплектуючих, паралельно очищаючи їх від бруду та наявних абразивних речовин. У процесі ремонту генератора Jac, всі складові знежирюються, аналізується їх поточний технічний стан. Від ретельності виконання такої попередньої роботи прямо залежить термін служби вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, слід обробити мастилом. В результаті цього виключаються такі складнощі у експлуатації:

  • сильний нагрів компонентів;
  • небажані проміжки;
  • витік бензину або інших технічних рідин;
  • нехарактерний шум в процесі роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт генератора Jac – це набір дій, які спрямовані на забезпечення 100-процентної працездатності автівки. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна окремих деталей, що зносилися. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити елемент виходить доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, припустимо, провести процес очищення та промивання, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий механізм досить дорогі, то робляться саме відновні процедури, а не заміна.

Наша СТО застосовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту генератора Jac. Найбільш затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих запчастин та цілих вузлів ми пропонуємо доступні ціни на них, оскільки довго співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на сервіс, огляд та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні за телефонами або через сайт. Фахівці проведуть консультацію, як здійснюється ремонт генератора Jac та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення популярних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Ремонт ротора генератор (от 125 А)1150 грн.
Ремонт статора генератора (до 80 А)800 грн.
Ремонт статора генератора (от 80 А до 125 А)950 грн.
Ремонт статора генератора (от 130 А)от 950 грн.
Ремонт статора для вантажних автомобілів і спецтехнікиот 1000 грн.
Ремонт діодного моста генератора300 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка генератора на автомобіліот 50** грн.
Зняття з автомобіля генератораот 200 грн.
Зняття з автомобіля генератора c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top