Ремонт кондиціонера Jac

Наш сервіс робить ремонт багатьох ключових агрегатів сучасних авто. Якщо вам треба зробити якісний ремонт кондиціонера Jac – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Чому ми?

Сьогодні кількість автосервісів дуже велике. Проте, ремонт кондиціонера Jac необхідно робити у тих, хто гарантує бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу добрих відгуків.

Наша СТО має усе це, а окрім того має багатий досвід, намагається ставати краще.

До ключових причин делегувати ремонт кондиціонера Jac нашим фахівцям відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструментарій для здійснення діагностики та ремонтних робіт.
Тямущі майстри з великим досвідом ремонту ключових вузлів автомобіля, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати свої навички.
Особливий підхід до запитів клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Jac, причому як на вузли, так і на надані послуги. Наш автосервіс несе відповідальність за передані нам авто і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення виключно тих робіт, які потрібні та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера Jac у нашій фірмі?

Як правило, поломки таких відповідальних компонентів автомобіля швидко даються взнаки. При використанні авто мають місце різного роду відхилення, у тому числі шуми та стуки при їзді, труднощі з запуском мотору, з’являється відповідна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати подібного, проводячи рекомендовані профілактичні роботи. Такий підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність вузлів автівки та подалі відстрочити ремонт кондиціонера Jac.

Проведенню безпосередньо ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан вузла, визначити конкретні дефекти, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура виконується досвідченими майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного вузла можна виконувати ремонт. Насамперед досвідчені майстри нашого автосервісу проведуть розбирання комплектуючих, паралельно очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивних відкладень. У процесі ремонту кондиціонера Jac, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх поточний стан. Від ретельності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить надійність вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, слід обробити мастильними речовинами. За рахунок цього виключаються такі дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання пального або інших рідин;
  • нехарактерний шум в процесі роботи, тощо.

Сам по собі ремонт кондиціонера Jac – це група дій, які спрямовані на відновлення повної працездатності авто. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна конкретних елементів, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних випадках ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються логікою. Так, якщо заміна елементу буде дешевше за ціною та в рази швидше, ніж, припустимо, здійснити процес очищення та промивання, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм досить дорогі, то робляться саме відновні процедури, а не заміна.

Наш автосервіс застосовує в роботі висококласні деталі від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Jac. Найбільш ходові комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Крім бездоганної якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми пропонуємо доступні ціни на них, адже довго співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на обслуговування, огляд та ремонт свого авто, зв’яжіться з представниками нашою компанії в телефонному режимі або через онлайн-заявку на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як відбувається ремонт кондиціонера Jac та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення поширених несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top