Ремонт стартера Jac

Наша СТО робить ремонтні роботи багатьох важливих компонентів сучасних транспортних засобів. Якщо вам необхідно зробити якісний ремонт стартера Jac – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому слід вибрати нас?

Нині число автомобільних сервісів дуже велике. Але ремонт стартера Jac слід робити у тих майстрів, хто гарантує відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу хороших відгуків.

Наша компанія має усе це, а окрім того має солідний досвід, намагається виконувати свої обов’язки краще.

До ключових причин довірити ремонт стартера Jac нашим майстрам відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструментарій для проведення діагностики та ремонту.
Компетентні майстри з солідним досвідом ремонту важливих агрегатів авто, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші фахівці систематично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати наявні навички.
Гнучкий підхід до кожного клієнта і його транспортного засобу. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера Jac, причому як на вузли, так і на надані послуги. Наш автосервіс відповідає за передані нам автомобілі і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та виконання тільки тих робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт стартера Jac у нашій фірмі?

У більшості випадків несправності таких відповідальних компонентів автомобіля відразу даються взнаки. При використанні авто з’являються різні відхилення, включаючи сторонні стуки при русі, складнощі з пуском двигуна, з’являється спеціальна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі варто не допускати подібного, виконуючи своєчасні профілактичні роботи. Такий підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність агрегатів транспортного засобу та по максимуму відстрочити ремонт стартера Jac.

Здійсненню безпосередньо ремонтних процедур в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан агрегату, знайти наявні проблеми, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється професійними майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена несправність конкретного агрегату треба виконувати ремонтні роботи. Спочатку кваліфіковані фахівці нашого сервісу проведуть розбирання комплектуючих, паралельно очищаючи їх від забруднень та наявних абразивних речовин. У ході ремонту стартера Jac, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх загальний технічний стан. Від ретельності виконання такої підготовчої роботи безпосередньо залежить довговічність агрегату після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, варто обробити мастильними матеріалами. В результаті цього усуваються наступні проблеми у експлуатації:

  • сильний нагрів деталей;
  • небажані проміжки;
  • підтікання пального або інших рідин;
  • надмірний шум в процесі роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт стартера Jac – це сукупність операцій, які націлені на відновлення повноцінної працездатності автівки. Несправний вузол ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна окремих комплектуючих, що зносилися. А в найбільш складних випадках ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні операції під час ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо заміна елементу виходить доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, приміром провести процес дефектовки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий механізм вельми дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі якісні запчастини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту стартера Jac. Найбільш затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Крім бездоганної якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми гарантуємо доступні ціни на них, оскільки довгий час взаємодіємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на сервіс, перевірку та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою СТО в телефонному режимі або онлайн на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як відбувається ремонт стартера Jac та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top