Ремонт генератора Jeep

Наш сервіс виконує ремонт багатьох важливих вузлів сучасних автівок. Тому вам необхідно зробити ефективний ремонт генератора Jeep – обирайте наші послуги.

Переваги нашого сервісу

Зараз число автосервісів доволі велике. Але ремонт генератора Jeep слід робити у тих майстрів, хто забезпечить відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив багато хороших відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а крім того має солідний досвід, намагається виконувати свої обов’язки ще краще.

До ключових причин делегувати ремонт генератора Jeep нашим майстрам відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструментарій для виконання ремонту та діагностичних робіт.
Тямущі майстри з чималим досвідом ремонту важливих агрегатів авто, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти регулярно відвідують профільне навчання, щоб покращувати раніше придбані навички.
Особливий підхід до запитів клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт генератора Jeep, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш сервіс відповідає за надані в ремонт автівки і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення виключно тих робіт, які потрібні та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт генератора Jeep у нашій майстерні?

Як правило, збої в роботі таких важливих вузлів автомобіля швидко даються взнаки. В експлуатації авто виникають різного роду відхилення, у тому числі шуми при русі, складнощі з запуском мотору, виникає спеціальна індикація на торпеді, тощо.

Доцільно уникати таких крайнощів, проводячи регламентні ТО. Цей підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність механізмів автомобіля та максимально відстрочити ремонт генератора Jeep.

Проведенню самих ремонтних процедур в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан компонента, знайти наявні проблеми, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура проводиться професійними майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Коли виявлена несправність конкретного агрегату можна здійснювати ремонт. Спочатку кваліфіковані працівники нашого автосервісу проведуть розбирання агрегатів, паралельно очищаючи їх від бруду та різних абразивних відкладень. На початку ремонту генератора Jeep, всі деталі знежирюються, аналізується їх загальний технічний стан. Від ретельності виконання такої підготовчої роботи прямо залежить термін служби вузла після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, потрібно обробити мастильними речовинами. За рахунок цього усуваються такі складнощі у експлуатації:

  • надмірний нагрів деталей;
  • непотрібні люфти;
  • підтікання пального або інших технічних рідин;
  • надмірний шум при роботі, тощо.

Безпосередньо ремонт генератора Jeep – це сукупність заходів, які спрямовані на відновлення повної працездатності автомобіля. Проблемний вузол ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна деяких комплектуючих, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити елемент виходить дешевше за ціною та в рази швидше, ніж, наприклад, здійснити процес підгонки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий агрегат вельми дорогі, то проводяться саме відновні процедури, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту генератора Jeep. Найбільш затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Крім відмінної якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми гарантуємо демократичні ціни на них, бо довго взаємодіємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на обслуговування, перевірку та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми за телефонами або онлайн на сайті. Співробітники проконсультують вас, як виконується ремонт генератора Jeep та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Ремонт ротора генератор (от 125 А)1150 грн.
Ремонт статора генератора (до 80 А)800 грн.
Ремонт статора генератора (от 80 А до 125 А)950 грн.
Ремонт статора генератора (от 130 А)от 950 грн.
Ремонт статора для вантажних автомобілів і спецтехнікиот 1000 грн.
Ремонт діодного моста генератора300 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка генератора на автомобіліот 50** грн.
Зняття з автомобіля генератораот 200 грн.
Зняття з автомобіля генератора c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top