Ремонт стартера Jeep

Наш сервіс виконує ремонт багатьох ключових вузлів сучасних автомобілів. Тому вам необхідно зробити ефективний ремонт стартера Jeep – обирайте наші послуги.

Чому слід вибрати нас?

Нині чисельність СТО досить велике. Проте, ремонт стартера Jeep треба виконувати у тих майстрів, хто гарантує відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив багато добрих відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а окрім того має чималий досвід, прагне удосконалюватися.

До переконливих причин делегувати ремонт стартера Jeep нашим майстрам відноситься наступне:

Сучасне устаткування та прилади для виконання діагностичних та ремонтних робіт.
Тямущі майстри з багатим досвідом ремонту ключових агрегатів автівок, включаючи турбіни, стартери, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники регулярно підвищують кваліфікацію, щоб покращувати свої навички.
Особливий підхід до запитів клієнта і його авто. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Jeep, причому як на вузли, так і на роботу. Наш сервіс несе відповідальність за надані в ремонт автівки і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення виключно тих робіт, які вимагаються та строго регламентовані.

Як робиться ремонт стартера Jeep у нашій автомайстерні?

Найчастіше збої в роботі таких важливих компонентів транспортного засобу відразу даються взнаки. В експлуатації авто виникають різного роду відхилення, у тому числі сторонні звуки при русі, проблеми з пуском мотору, з’являється відповідна індикація на приладовій панелі, тощо.

Доцільно уникати подібних крайнощів, виконуючи рекомендовані профілактичні роботи. Цей підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність механізмів автомобіля та подалі відстрочити ремонт стартера Jeep.

Проведенню власне ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан компонента, виявити наявні проблеми, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка проводиться досвідченими майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного вузла необхідно здійснювати ремонт. Спочатку кваліфіковані працівники нашого сервісу проведуть розбирання агрегатів, паралельно очищаючи їх від пилу та різних абразивних речовин. У процесі ремонту стартера Jeep, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, перевіряється їх поточний стан. Від уважності виконання такої попередньої роботи прямо залежить робочий ресурс вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, треба обробити мастильними матеріалами. Завдяки цьому усуваються такі дефекти у експлуатації:

  • сильний нагрів деталей;
  • небажані люфти;
  • підтікання палива або інших рідин;
  • невластивий шум в процесі роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт стартера Jeep – це група дій, що спрямовані на забезпечення повноцінної працездатності автівки. Несправний агрегат ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна деяких комплектуючих, що зносилися. А в найбільш складних ситуаціях ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні операції при ремонті обумовлюються логікою. Так, якщо замінити елемент виходить доступніше за ціною та в рази швидше, ніж, припустимо, здійснити процес дефектовки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий вузол досить дорогі, то проводяться саме відновні процедури, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі якісні запчастини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту стартера Jeep. Найбільш затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми пропонуємо привабливі ціни на них, бо довго працюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на сервіс, діагностику та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою СТО за телефонами або через сайт. Співробітники проведуть консультацію, як здійснюється ремонт стартера Jeep та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top