Ремонт кондиціонера Jeep

Наша автомайстерня робить ремонт багатьох ключових вузлів сучасних автівок. Якщо вам треба зробити ефективний ремонт кондиціонера Jeep – ви звернулися за адресою.

Наші переваги

Нині кількість автосервісів доволі велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера Jeep варто виконувати у тих, хто забезпечить бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу добрих відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а також має багатий досвід, прагне удосконалюватися.

До переконливих причин доручити ремонт кондиціонера Jeep нашим фахівцям відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструментарій для здійснення діагностики та ремонту.
Кваліфіковані інженери з чималим досвідом ремонту ключових агрегатів автівок, включаючи турбіни, стартери, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно підвищують кваліфікацію, щоб покращувати раніше придбані навички.
Особливий підхід до потреб клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Jeep, причому як на вузли, так і на виконані роботи. Наш автомобільний сервіс відповідає за надані в ремонт автомобілі і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення тільки тих ремонтних робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт кондиціонера Jeep у нашій автомайстерні?

Найчастіше збої в роботі таких важливих агрегатів автівки відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різного роду відхилення, у тому числі шуми та стуки при русі, складнощі з пуском мотору, виникає відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі потрібно уникати таких крайнощів, проводячи рекомендовані ТО. Цей підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність механізмів авто та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Jeep.

Здійсненню безпосередньо ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан компонента, знайти конкретні відхилення, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностика виконується досвідченими майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли виявлена поломка конкретного вузла треба здійснювати ремонт. Спочатку кваліфіковані працівники нашого автосервісу проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивів. У процесі ремонту кондиціонера Jeep, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх поточний технічний стан. Від точності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить термін служби агрегату після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, треба обробити мастилом. В результаті цього виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • підвищений нагрів компонентів;
  • небажані люфти;
  • протікання бензину або інших автомобільних рідин;
  • невластивий шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт кондиціонера Jeep – це група заходів, які спрямовані на відновлення повноцінної працездатності авто. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна деяких деталей, що зносилися. А в самих серйозних випадках ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні операції в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна деталі буде дешевше за ціною та в рази швидше, ніж, приміром здійснити процес очищення та промивання, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий агрегат вельми дорогі, то здійснюються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Jeep. Найбільш ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Крім бездоганної якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми пропонуємо привабливі ціни на них, бо довгий час взаємодіємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Для запису на обслуговування, діагностику та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою СТО за телефонами або через сайт. Фахівці проведуть консультацію, як відбувається ремонт кондиціонера Jeep та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top