Ремонт генератора Kia

Наша автомайстерня проводить ремонт багатьох важливих механізмів сучасних транспортних засобів. Якщо вам треба зробити якісний ремонт генератора Kia – обирайте наші послуги.

Чому варто вибрати нас?

Сьогодні число автомобільних сервісів доволі велике. Проте, ремонт генератора Kia слід виконувати у тих, хто гарантує бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив багато добрих відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а також має солідний досвід, намагається не стояти на місці.

До основних причин делегувати ремонт генератора Kia нашій фірмі відноситься наступне:

Професійне устаткування та інструментарій для виконання діагностичних та ремонтних робіт.
Тямущі інженери з солідним досвідом ремонту важливих автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники періодично відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати наявні навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його транспортного засобу. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт генератора Kia, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш сервіс несе відповідальність за надані в ремонт автомобілі і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та проведення виключно тих ремонтних робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як здійснюється ремонт генератора Kia у нашій автомайстерні?

Як правило, поломки таких відповідальних агрегатів автомобіля швидко даються взнаки. При використанні авто мають місце різні відхилення, у тому числі шуми при їзді, проблеми з пуском мотору, з’являється спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Доцільно уникати таких крайнощів, виконуючи регламентні процедури обслуговування. Такий підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність механізмів транспортного засобу та подалі відстрочити ремонт генератора Kia.

Реалізації власне ремонтних робіт в нашому автосервісі обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно проаналізувати стан вузла, визначити конкретні дефекти, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика виконується професійними майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки виявлена поломка конкретного вузла необхідно проводити ремонт. Спочатку компетентні працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання комплектуючих, відразу ж очищаючи їх від пилу та наявних абразивних речовин. У ході ремонту генератора Kia, всі складові знежирюються, перевіряється їх загальний технічний стан. Від ретельності виконання такої попередньої роботи безпосередньо залежить довговічність агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, слід обробити мастильними матеріалами. В результаті цього усуваються наступні дефекти у експлуатації:

  • сильний нагрів компонентів;
  • небажані проміжки;
  • витік бензину або інших рідин;
  • сторонній шум в ході роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт генератора Kia – це сукупність операцій, які спрямовані на забезпечення 100-процентної працездатності авто. Несправний агрегат ремонтується, якщо таке можливо: здійснюється заміна окремих елементів, що відпрацювали своє. А в самих складних випадках ремонт зводиться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити елемент виходить дешевше за ціною та в рази швидше, ніж, наприклад, провести процес підгонки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий механізм досить дорогі, то робляться саме відновні процедури, а не заміна.

Наша автомайстерня використовує в роботі якісні деталі від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту генератора Kia. Найбільш затребувані комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Крім бездоганної якості окремих запчастин та цілих вузлів ми гарантуємо вигідні ціни на них, оскільки тривалий період працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Для запису на сервіс, діагностику та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою компанії в телефонному режимі або через онлайн-заявку на сайті. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт генератора Kia та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Ремонт ротора генератор (от 125 А)1150 грн.
Ремонт статора генератора (до 80 А)800 грн.
Ремонт статора генератора (от 80 А до 125 А)950 грн.
Ремонт статора генератора (от 130 А)от 950 грн.
Ремонт статора для вантажних автомобілів і спецтехнікиот 1000 грн.
Ремонт діодного моста генератора300 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка генератора на автомобіліот 50** грн.
Зняття з автомобіля генератораот 200 грн.
Зняття з автомобіля генератора c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top