Ремонт кондиціонера Kia

Наш автомобільний сервіс робить ремонтні роботи різних відповідальних компонентів сучасних транспортних засобів. Якщо вам потрібен якісний ремонт кондиціонера Kia – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Чому потрібно вибрати нас?

Сьогодні чисельність автомайстерень дуже велике. Але ремонт кондиціонера Kia варто робити в тому сервісі, який гарантує еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу хороших відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а окрім того має солідний досвід, намагається виконувати свої обов’язки краще.

До ключових причин доручити ремонт кондиціонера Kia нашій фірмі відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструмент для здійснення діагностики та ремонту.
Кваліфіковані інженери з багатим досвідом ремонту відповідальних агрегатів автівок, включаючи турбіни, стартери, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці періодично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати наявні навички.
Індивідуальний підхід до запитів клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Kia, причому як на запчастини, так і на надані послуги. Наша майстерня відповідає за надані в ремонт авто і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання тільки тих ремонтних робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як робиться ремонт кондиціонера Kia у нашій компанії?

У більшості випадків збої в роботі таких відповідальних вузлів автівки швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різноманітні відхилення, у тому числі сторонні звуки при їзді, проблеми з запуском двигуна, виникає відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати подібного, проводячи рекомендовані профілактичні роботи. Цей підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність механізмів автівки та подалі відстрочити ремонт кондиціонера Kia.

Виконанню самих ремонтних процедур на нашій СТО обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно проаналізувати стан агрегату, знайти наявні відхилення, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Перевірка проводиться професійними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Коли визначена несправність конкретного вузла можна здійснювати ремонтні роботи. Насамперед компетентні майстри нашої СТО проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від пилу та різних абразивних відкладень. У процесі ремонту кондиціонера Kia, всі деталі обробляються знежирюючими речовинами, перевіряється їх поточний стан. Від точності виконання такої попередньої роботи безпосередньо залежить надійність агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, варто обробити мастильними речовинами. В результаті цього виключаються наступні проблеми у експлуатації:

  • підвищений нагрів елементів;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання бензину або інших технічних рідин;
  • надмірний шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт кондиціонера Kia – це сукупність заходів, що спрямовані на забезпечення повної працездатності автівки. Проблемний вузол ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна окремих деталей, що відпрацювали своє. А в самих складних ситуаціях ремонт зводиться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити елемент виходить доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, припустимо, здійснити процес очищення та промивання, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий вузол досить дорогі, то робляться саме відновні процедури, а не заміна.

Наша автомайстерня застосовує в роботі якісні запчастини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера Kia. Самі затребувані автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Окрім відмінної якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми пропонуємо демократичні ціни на них, бо тривалий період працюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на обслуговування, огляд та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою компанії в телефонному режимі або через сайт. Фахівці проконсультують вас, як відбувається ремонт кондиціонера Kia та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення типових несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top