Ремонт стартера Kia

Наша СТО виконує ремонтні роботи різних відповідальних механізмів сучасних авто. Тому вам потрібен якісний ремонт стартера Kia – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому ми?

Нині чисельність автосервісів досить велике. У будь-якому випадку ремонт стартера Kia слід робити в тому сервісі, який забезпечить відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу хороших відгуків.

Наша СТО пропонує усе це, а крім того має багатий досвід, прагне виконувати свої функції краще.

До переконливих причин доручити ремонт стартера Kia нашій фірмі відноситься наступне:

Професійне устаткування та інструмент для здійснення діагностики та ремонтних робіт.
Компетентні майстри з солідним досвідом ремонту відповідальних автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично проходять додаткове навчання, щоб покращувати раніше придбані навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його автомобілю. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Kia, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш сервіс несе відповідальність за передані нам авто і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих процесів, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт стартера Kia у нашій автомайстерні?

Зазвичай збої в роботі таких відповідальних вузлів автівки швидко даються взнаки. В експлуатації авто з’являються різноманітні відхилення, включаючи шуми при русі, складнощі з пуском силового агрегату, виникає відповідна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати подібного, проводячи рекомендовані профілактичні роботи. Цей підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність вузлів транспортного засобу та максимально відстрочити ремонт стартера Kia.

Здійсненню власне ремонтних робіт в нашому автосервісі обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан агрегату, визначити конкретні відхилення, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Перевірка здійснюється професійними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли виявлена поломка конкретного агрегату можна здійснювати ремонтні роботи. Насамперед компетентні працівники нашої СТО проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від бруду та наявних абразивів. На старті ремонту стартера Kia, всі деталі обробляються речовинами проти жиру, перевіряється їх загальний стан. Від ретельності здійснення такої попередньої роботи прямо залежить робочий ресурс вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, слід обробити мастильними матеріалами. В результаті цього виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • підвищений нагрів компонентів;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання пального або інших технічних рідин;
  • надмірний шум при роботі, тощо.

Сам по собі ремонт стартера Kia – це група операцій, що спрямовані на забезпечення 100-процентної працездатності автівки. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна деяких комплектуючих, що відпрацювали своє. А в самих серйозних ситуаціях ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи під час ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна елементу буде дешевше за ціною та в рази оперативніше, ніж, припустимо, здійснити процес підгонки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий вузол дуже дорогі, то робляться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша автомайстерня використовує в роботі якісні запчастини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту стартера Kia. Самі ходові комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім високої якості окремих деталей та цілих агрегатів ми пропонуємо вигідні ціни на них, бо довгий час взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою компанії в телефонному режимі або онлайн на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт стартера Kia та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top