Ремонт генератора Land Rover

Наша СТО проводить ремонтні роботи багатьох відповідальних вузлів сучасних авто. Якщо вам треба зробити якісний ремонт генератора Land Rover – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Наші переваги

Сьогодні чисельність автосервісів доволі велике. Але ремонт генератора Land Rover слід робити у тих майстрів, хто гарантує бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу хороших відгуків.

Наш автосервіс має усе це, а крім того має солідний досвід, прагне ставати краще.

До переконливих причин делегувати ремонт генератора Land Rover нашим майстрам відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструмент для проведення ремонту та діагностичних робіт.
Компетентні ремонтники з багатим досвідом ремонту відповідальних агрегатів авто, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти регулярно підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати наявні навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт генератора Land Rover, причому як на запчастини, так і на надані послуги. Наша майстерня несе відповідальність за передані нам автівки і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення виключно тих процесів, які необхідні та чітко регламентовані.

Як виконується ремонт генератора Land Rover у нашій майстерні?

Найчастіше збої в роботі таких важливих вузлів автомобіля відразу даються взнаки. В експлуатації авто з’являються різні відхилення, у тому числі сторонні стуки при їзді, складнощі з запуском силового агрегату, виникає відповідна індикація на торпеді, тощо.

Доцільно уникати таких крайнощів, проводячи своєчасні профілактичні роботи. Такий підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність механізмів автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт генератора Land Rover.

Проведенню власне ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан компонента, визначити конкретні дефекти, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка здійснюється компетентними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Коли визначена несправність конкретного вузла треба виконувати ремонтні роботи. Спершу компетентні працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивів. На старті ремонту генератора Land Rover, всі компоненти обробляються речовинами проти жиру, оцінюється їх поточний стан. Від точності виконання такої попередньої роботи прямо залежить надійність вузла після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, варто обробити мастильними матеріалами. В результаті цього виключаються такі дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • непотрібні люфти;
  • витік бензину або інших рідин;
  • невластивий шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт генератора Land Rover – це набір операцій, які спрямовані на відновлення повноцінної працездатності автівки. Проблемний вузол ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна конкретних комплектуючих, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонт зводиться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні операції в ході ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити деталь буде дешевше за ціною та в рази швидше, ніж, наприклад, провести процес очищення та промивання, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий вузол досить дорогі, то робляться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша СТО застосовує в роботі висококласні деталі від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту генератора Land Rover. Самі затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім відмінної якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми пропонуємо демократичні ціни на них, оскільки тривалий період взаємодіємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Для запису на обслуговування, огляд та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні за телефонами або через форму на сайті. Співробітники проконсультують вас, як відбувається ремонт генератора Land Rover та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення поширених несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Ремонт ротора генератор (от 125 А)1150 грн.
Ремонт статора генератора (до 80 А)800 грн.
Ремонт статора генератора (от 80 А до 125 А)950 грн.
Ремонт статора генератора (от 130 А)от 950 грн.
Ремонт статора для вантажних автомобілів і спецтехнікиот 1000 грн.
Ремонт діодного моста генератора300 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка генератора на автомобіліот 50** грн.
Зняття з автомобіля генератораот 200 грн.
Зняття з автомобіля генератора c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top