Ремонт стартера Land Rover

Наша автомайстерня здійснює ремонтні роботи різних відповідальних агрегатів сучасних транспортних засобів. Якщо вам потрібен професійний ремонт стартера Land Rover – обирайте наші послуги.

Чому ми?

Нині чисельність автомобільних сервісів досить велике. Але ремонт стартера Land Rover слід робити у тих, хто забезпечить відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість хороших відгуків.

Наша СТО пропонує усе це, а крім того має солідний досвід, намагається не стояти на місці.

До основних причин довірити ремонт стартера Land Rover нашій фірмі відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструментарій для виконання діагностичних та ремонтних робіт.
Кваліфіковані майстри з чималим досвідом ремонту відповідальних автомобільних вузлів, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші фахівці періодично відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати свої навички.
Особливий підхід до потреб клієнта і його транспортного засобу. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Land Rover, причому як на вузли, так і на надані послуги. Наш сервіс відповідає за передані нам автівки і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення виключно тих ремонтних робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт стартера Land Rover у нашій фірмі?

Як правило, несправності таких відповідальних компонентів автомобіля відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різні відхилення, включаючи шуми при їзді, складнощі з пуском мотору, виникає спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі варто не допускати подібного, проводячи своєчасні профілактичні роботи. Цей підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність агрегатів авто та подалі відстрочити ремонт стартера Land Rover.

Здійсненню безпосередньо ремонтних процедур на нашій СТО обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан агрегату, знайти конкретні дефекти, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Перевірка здійснюється досвідченими майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного агрегату треба здійснювати ремонтні роботи. Спершу кваліфіковані працівники нашої СТО проведуть розбирання агрегатів, відразу ж очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивних відкладень. На початку ремонту стартера Land Rover, всі компоненти обробляються речовинами проти жиру, аналізується їх загальний технічний стан. Від уважності виконання такої підготовчої роботи безпосередньо залежить термін служби вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, варто обробити мастильними речовинами. За рахунок цього виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • надмірний нагрів деталей;
  • небажані люфти;
  • підтікання пального або інших технічних рідин;
  • невластивий шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт стартера Land Rover – це комплекс заходів, які спрямовані на повернення 100-процентної працездатності автомобіля. Несправний вузол ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна конкретних комплектуючих, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонт зводиться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні заходи під час ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити елемент виходить дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, припустимо, здійснити процес очищення та промивання, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий агрегат дуже дорогі, то робляться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автосервіс застосовує в роботі висококласні запасні частини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту стартера Land Rover. Найбільш ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Крім бездоганної якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми пропонуємо демократичні ціни на них, оскільки довго співпрацюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на сервіс, перевірку та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні в телефонному режимі або через сайт. Співробітники проконсультують вас, як відбувається ремонт стартера Land Rover та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top