Ремонт кондиціонера Land Rover

Наша СТО робить ремонт різних відповідальних механізмів сучасних авто. Якщо вам потрібен ефективний ремонт кондиціонера Land Rover – скористайтеся нашими послугами.

Переваги нашого сервісу

Зараз число СТО досить велике. Проте, ремонт кондиціонера Land Rover слід виконувати у тих майстрів, хто забезпечить еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив велику кількість хороших відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а також має багатий досвід, прагне виконувати свої обов’язки ще краще.

До основних причин довірити ремонт кондиціонера Land Rover нашій компанії відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструментарій для виконання діагностики та ремонтних робіт.
Кваліфіковані ремонтники з багатим досвідом ремонту відповідальних вузлів автомобіля, включаючи турбіни, стартери, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти систематично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати раніше придбані навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Land Rover, причому як на вузли, так і на роботу. Наш автомобільний сервіс відповідає за передані нам автомобілі і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та проведення виключно тих робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт кондиціонера Land Rover у нашій компанії?

У більшості випадків збої в роботі таких відповідальних агрегатів автомобіля відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різноманітні відхилення, у тому числі шуми при їзді, складнощі з запуском двигуна, з’являється відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно уникати подібних крайнощів, виконуючи регламентні ТО. Цей підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність вузлів транспортного засобу та подалі відстрочити ремонт кондиціонера Land Rover.

Проведенню безпосередньо ремонтних процедур в нашому автосервісі обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно проаналізувати стан компонента, знайти наявні дефекти, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична перевірка виконується досвідченими майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли виявлена поломка конкретного агрегату можна виконувати ремонт. Спочатку кваліфіковані майстри нашого автосервісу проведуть розбирання агрегатів, паралельно очищаючи їх від забруднень та наявних абразивів. На початку ремонту кондиціонера Land Rover, всі компоненти знежирюються, перевіряється їх загальний технічний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить надійність агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, треба обробити мастильними матеріалами. В результаті цього усуваються наступні проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • непотрібні люфти;
  • протікання палива або інших автомобільних рідин;
  • сторонній шум при роботі, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Land Rover – це сукупність дій, що спрямовані на повернення повної працездатності автівки. Несправний вузол ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна конкретних елементів, що відпрацювали своє. А в найбільш складних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна елементу виходить доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, припустимо, здійснити процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм вельми дорогі, то здійснюються саме відновні процедури, а не заміна.

Наш автосервіс застосовує в роботі якісні деталі від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Land Rover. Найбільш затребувані комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім відмінної якості окремих запчастин та цілих вузлів ми гарантуємо вигідні ціни на них, бо довгий час взаємодіємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на обслуговування, огляд та ремонт свого авто, зв’яжіться з представниками нашою фірми в телефонному режимі або через форму на сайті. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт кондиціонера Land Rover та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top