Ремонт генератора Lexus

Наш сервіс виконує ремонтні роботи багатьох важливих агрегатів сучасних автомобілів. Тому вам треба зробити професійний ремонт генератора Lexus – ви звернулися за адресою.

Чому слід вибрати нас?

Зараз кількість автосервісів досить велике. У будь-якому випадку ремонт генератора Lexus слід виконувати в тому сервісі, який забезпечить відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив масу позитивних відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а окрім того має солідний досвід, намагається виконувати свої обов’язки ще краще.

До переконливих причин довірити ремонт генератора Lexus нашій компанії відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструмент для здійснення діагностики та ремонтних робіт.
Тямущі інженери з солідним досвідом ремонту важливих вузлів автомобіля, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші фахівці систематично підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Особливий підхід до запитів клієнта і його автівки. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт генератора Lexus, причому як на запчастини, так і на надані послуги. Наш автомобільний сервіс відповідає за передані нам транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання тільки тих робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як здійснюється ремонт генератора Lexus у нашій майстерні?

Як правило, поломки таких важливих вузлів автівки швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різні відхилення, включаючи сторонні стуки при їзді, складнощі з пуском двигуна, виникає спеціальна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі варто не допускати подібного, виконуючи рекомендовані профілактичні роботи. Такий підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність агрегатів транспортного засобу та по максимуму відстрочити ремонт генератора Lexus.

Проведенню безпосередньо ремонтних процедур в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан агрегату, виявити конкретні відхилення, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється компетентними майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного агрегату необхідно виконувати ремонтні роботи. Спочатку компетентні працівники нашої СТО проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від пилу та різних абразивів. На початку ремонту генератора Lexus, всі компоненти знежирюються, перевіряється їх загальний технічний стан. Від точності здійснення такої попередньої роботи прямо залежить надійність вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, треба обробити мастилом. За рахунок цього усуваються такі дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • небажані проміжки;
  • підтікання пального або інших технічних рідин;
  • невластивий шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт генератора Lexus – це набір дій, які націлені на забезпечення повноцінної працездатності автомобіля. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна окремих деталей, що відпрацювали своє. А в самих складних випадках ремонт зводиться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні дії під час ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо замінити деталь буде дешевше за ціною та в рази швидше, ніж, приміром здійснити процес дефектовки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий механізм дуже дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автосервіс використовує в роботі висококласні деталі від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту генератора Lexus. Самі затребувані комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Крім відмінної якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми гарантуємо доступні ціни на них, бо тривалий період співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Для запису на обслуговування, огляд та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з представниками нашою фірми за телефонами або через сайт. Співробітники проведуть консультацію, як здійснюється ремонт генератора Lexus та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top