Ремонт стартера Lexus

Наша СТО робить ремонт багатьох відповідальних агрегатів сучасних транспортних засобів. Тому вам необхідно зробити якісний ремонт стартера Lexus – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Наші переваги

Нині число автосервісів дуже велике. У будь-якому випадку ремонт стартера Lexus необхідно виконувати у тих, хто гарантує відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив багато позитивних відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а окрім того має чималий досвід, намагається ставати краще.

До основних причин доручити ремонт стартера Lexus нашій фірмі відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструмент для виконання діагностики та ремонту.
Кваліфіковані майстри з чималим досвідом ремонту відповідальних агрегатів автівок, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші фахівці періодично проходять додаткове навчання, щоб покращувати наявні навички.
Гнучкий підхід до запитів клієнта і його авто. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Lexus, причому як на запчастини, так і на виконані роботи. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за надані в ремонт автівки і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання виключно тих ремонтних робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як здійснюється ремонт стартера Lexus у нашій майстерні?

Зазвичай поломки таких відповідальних компонентів транспортного засобу відразу даються взнаки. При використанні авто виникають різні відхилення, у тому числі шуми та стуки при їзді, складнощі з запуском двигуна, виникає відповідна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі потрібно уникати подібних крайнощів, проводячи своєчасні профілактичні роботи. Цей підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність вузлів авто та максимально відстрочити ремонт стартера Lexus.

Виконанню самих ремонтних робіт в нашому автосервісі обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан вузла, виявити наявні дефекти, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура проводиться досвідченими майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного вузла необхідно робити ремонт. Спершу компетентні фахівці нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання вузлів, паралельно очищаючи їх від забруднень та наявних абразивних відкладень. На старті ремонту стартера Lexus, всі складові знежирюються, перевіряється їх загальний технічний стан. Від уважності виконання такої попередньої роботи прямо залежить надійність вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, слід обробити мастильними речовинами. В результаті цього виключаються наступні дефекти у експлуатації:

  • сильний нагрів деталей;
  • непотрібні люфти;
  • витік пального або інших рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт стартера Lexus – це набір заходів, що спрямовані на відновлення повної працездатності автівки. Несправний агрегат ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна конкретних комплектуючих, що відпрацювали своє. А в самих складних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні дії під час ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо заміна деталі буде доступніше за ціною та в рази швидше, ніж, наприклад, здійснити процес підгонки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий вузол дуже дорогі, то здійснюються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту стартера Lexus. Найбільш затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім відмінної якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми гарантуємо вигідні ціни на них, бо довгий час взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на обслуговування, діагностику та ремонт свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні в телефонному режимі або через сайт. Співробітники проведуть консультацію, як виконується ремонт стартера Lexus та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top