Ремонт кондиціонера Lexus

Наш сервіс проводить ремонтні роботи різних важливих агрегатів сучасних транспортних засобів. Тому вам необхідно зробити ефективний ремонт кондиціонера Lexus – обирайте наші послуги.

Чому краще вибрати нас?

Зараз чисельність автомайстерень досить велике. Але ремонт кондиціонера Lexus слід виконувати у тих майстрів, хто гарантує бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу позитивних відгуків.

Наш автосервіс має усе це, а також має солідний досвід, намагається виконувати свої обов’язки краще.

До ключових причин делегувати ремонт кондиціонера Lexus нашій фірмі відноситься наступне:

Сучасне устаткування та прилади для здійснення ремонту та діагностичних робіт.
Тямущі інженери з солідним досвідом ремонту важливих агрегатів автівок, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично відвідують профільне навчання, щоб покращувати свої навички.
Особливий підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Lexus, причому як на запчастини, так і на надані послуги. Наш сервіс несе відповідальність за надані в ремонт автівки і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення тільки тих процесів, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як здійснюється ремонт кондиціонера Lexus у нашій фірмі?

Зазвичай несправності таких відповідальних компонентів автомобіля відразу даються взнаки. В експлуатації авто виникають різні відхилення, включаючи сторонні звуки при русі, труднощі з пуском мотору, виникає спеціальна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі варто уникати подібних крайнощів, проводячи рекомендовані процедури обслуговування. Цей підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність агрегатів автівки та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Lexus.

Проведенню власне ремонтних процедур в нашому автосервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан агрегату, виявити конкретні відхилення, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична перевірка здійснюється професійними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного агрегату треба проводити ремонтні роботи. Спочатку кваліфіковані майстри нашого автосервісу проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та наявних абразивних речовин. У процесі ремонту кондиціонера Lexus, всі складові знежирюються, аналізується їх поточний стан. Від ретельності виконання такої попередньої роботи прямо залежить надійність агрегату після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, потрібно обробити мастилом. В результаті цього усуваються наступні дефекти у експлуатації:

  • сильний нагрів компонентів;
  • непотрібні люфти;
  • підтікання пального або інших технічних рідин;
  • сторонній шум в процесі роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера Lexus – це набір заходів, що націлені на відновлення 100-процентної працездатності авто. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна конкретних деталей, що зносилися. А в самих складних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні дії під час ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити деталь виходить доступніше за ціною та в рази швидше, ніж, наприклад, здійснити процес підгонки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий вузол досить дорогі, то здійснюються саме відновні процедури, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі висококласні деталі від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту кондиціонера Lexus. Самі ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Крім відмінної якості окремих деталей та цілих агрегатів ми пропонуємо демократичні ціни на них, адже тривалий період співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на сервіс, огляд та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з представниками нашою СТО за телефонами або через форму на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт кондиціонера Lexus та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top