Ремонт генератора Lotus

Наш сервіс здійснює ремонтні роботи різних важливих вузлів сучасних автомобілів. Тому вам треба зробити якісний ремонт генератора Lotus – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Чому слід вибрати нас?

Зараз число автосервісів доволі велике. У будь-якому випадку ремонт генератора Lotus треба робити в тому сервісі, який забезпечить відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив багато добрих відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а крім того має солідний досвід, намагається виконувати свої функції краще.

До головних причин делегувати ремонт генератора Lotus нашим майстрам відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструментарій для проведення діагностичних та ремонтних робіт.
Компетентні інженери з солідним досвідом ремонту важливих автомобільних вузлів, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти періодично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати свої навички.
Індивідуальний підхід до запитів клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт генератора Lotus, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наша майстерня несе відповідальність за передані нам автівки і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання тільки тих робіт, які потрібні та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт генератора Lotus у нашій фірмі?

Як правило, поломки таких відповідальних агрегатів транспортного засобу швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різного роду відхилення, включаючи шуми та стуки при їзді, труднощі з запуском двигуна, виникає спеціальна індикація на торпеді, тощо.

Краще всього не допускати подібного, проводячи регламентні перевірки. Такий підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність механізмів авто та максимально відстрочити ремонт генератора Lotus.

Проведенню самих ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно проаналізувати стан вузла, знайти наявні проблеми, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика проводиться компетентними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки виявлена поломка конкретного вузла треба проводити ремонтні роботи. Спершу кваліфіковані майстри нашого сервісу проведуть розбирання агрегатів, паралельно очищаючи їх від пилу та наявних абразивів. У ході ремонту генератора Lotus, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх загальний стан. Від уважності виконання такої підготовчої роботи прямо залежить робочий ресурс вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, варто обробити мастильними речовинами. За рахунок цього виключаються такі дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • небажані проміжки;
  • витік палива або інших технічних рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт генератора Lotus – це набір заходів, що спрямовані на забезпечення повноцінної працездатності авто. Проблемний вузол ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна деяких комплектуючих, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи під час ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна деталі виходить доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, приміром провести процес підгонки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий агрегат дуже дорогі, то робляться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автосервіс застосовує в роботі висококласні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту генератора Lotus. Найбільш затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Крім бездоганної якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми пропонуємо демократичні ціни на них, адже довгий час співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на сервіс, огляд та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою компанії за телефонами або онлайн на сайті. Співробітники проведуть консультацію, як виконується ремонт генератора Lotus та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top