Ремонт кондиціонера Lotus

Наша СТО виконує ремонтні роботи багатьох важливих компонентів сучасних автівок. Якщо вам треба зробити якісний ремонт кондиціонера Lotus – обирайте наші послуги.

Переваги нашого сервісу

Зараз число автомайстерень досить велике. Але ремонт кондиціонера Lotus необхідно робити у тих, хто гарантує еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив багато добрих відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а також має солідний досвід, намагається виконувати свої обов’язки ще краще.

До переконливих причин делегувати ремонт кондиціонера Lotus нашим майстрам відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструмент для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Компетентні майстри з солідним досвідом ремонту важливих автомобільних вузлів, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці систематично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати свої навички.
Гнучкий підхід до кожного клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Lotus, причому як на запчастини, так і на виконані роботи. Наш автосервіс відповідає за надані в ремонт транспортні засоби і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення тільки тих процесів, які необхідні та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера Lotus у нашій компанії?

Найчастіше збої в роботі таких відповідальних компонентів автівки швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто мають місце різноманітні відхилення, включаючи сторонні звуки при русі, проблеми з пуском мотору, з’являється спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Доцільно уникати подібних крайнощів, виконуючи своєчасні перевірки. Такий підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність вузлів транспортного засобу та подалі відстрочити ремонт кондиціонера Lotus.

Здійсненню самих ремонтних робіт в нашому автосервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан компонента, визначити наявні проблеми, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностика здійснюється досвідченими майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки виявлена поломка конкретного вузла можна здійснювати ремонтні роботи. Спочатку досвідчені фахівці нашої СТО проведуть розбирання агрегатів, відразу ж очищаючи їх від бруду та наявних абразивних речовин. На старті ремонту кондиціонера Lotus, всі компоненти знежирюються, перевіряється їх загальний стан. Від уважності здійснення такої попередньої роботи прямо залежить довговічність агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, слід обробити мастильними речовинами. За рахунок цього виключаються такі складнощі у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • небажані люфти;
  • підтікання бензину або інших технічних рідин;
  • надмірний шум в процесі роботи, тощо.

Сам по собі ремонт кондиціонера Lotus – це комплекс операцій, які націлені на забезпечення повноцінної працездатності авто. Проблемний вузол ремонтується, якщо таке можливо: проводиться заміна окремих комплектуючих, що відпрацювали своє. А в самих складних випадках ремонтні процедури зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо заміна деталі буде доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, наприклад, здійснити процес дефектовки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий вузол вельми дорогі, то виконуються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша автомайстерня застосовує в роботі якісні деталі від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту кондиціонера Lotus. Найбільш ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Крім високої якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми гарантуємо вигідні ціни на них, адже довгий час працюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми в телефонному режимі або через сайт. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт кондиціонера Lotus та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення основних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top