Ремонт стартера Lotus

Наша автомайстерня робить ремонтні роботи різних ключових механізмів сучасних авто. Тому вам необхідно зробити якісний ремонт стартера Lotus – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Чому варто вибрати нас?

Сьогодні число СТО досить велике. Проте, ремонт стартера Lotus слід робити у тих майстрів, хто забезпечить відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив велику кількість хороших відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а також має чималий досвід, намагається удосконалюватися.

До ключових причин довірити ремонт стартера Lotus нашій фірмі відноситься наступне:

Професійне устаткування та інструментарій для виконання діагностики та ремонту.
Кваліфіковані ремонтники з солідним досвідом ремонту ключових вузлів автомобіля, включаючи турбіни, стартери, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти систематично відвідують профільне навчання, щоб покращувати свої навички.
Гнучкий підхід до потреб клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера Lotus, причому як на деталі, так і на надані послуги. Наша майстерня відповідає за надані в ремонт транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення тільки тих процесів, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як виконується ремонт стартера Lotus у нашій фірмі?

Найчастіше поломки таких відповідальних компонентів транспортного засобу відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різноманітні відхилення, включаючи сторонні звуки при русі, проблеми з пуском силового агрегату, з’являється спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі варто уникати таких крайнощів, виконуючи регламентні процедури обслуговування. Такий підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність агрегатів авто та по максимуму відстрочити ремонт стартера Lotus.

Реалізації безпосередньо ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан агрегату, визначити конкретні проблеми, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється досвідченими майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена несправність конкретного вузла треба проводити ремонтні роботи. Спершу кваліфіковані майстри нашої СТО проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від бруду та наявних абразивних відкладень. У ході ремонту стартера Lotus, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх загальний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить робочий ресурс вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, потрібно обробити мастилом. В результаті цього виключаються такі проблеми у експлуатації:

  • підвищений нагрів елементів;
  • непотрібні проміжки;
  • витік бензину або інших технічних рідин;
  • надмірний шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт стартера Lotus – це сукупність операцій, які спрямовані на повернення повної працездатності автомобіля. Проблемний агрегат ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна деяких деталей, що зносилися. А в самих складних ситуаціях ремонт зводиться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні дії під час ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна деталі буде доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, наприклад, здійснити процес дефектовки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий агрегат дуже дорогі, то проводяться саме відновні процедури, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі висококласні запчастини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту стартера Lotus. Найбільш затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім високої якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми гарантуємо доступні ціни на них, оскільки тривалий період працюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на обслуговування, огляд та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з представниками нашою фірми за телефонами або через сайт. Співробітники проведуть консультацію, як виконується ремонт стартера Lotus та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top