Ремонт генератора Nissan

Наша компанія виконує ремонтні роботи багатьох важливих агрегатів сучасних автівок. Тому вам необхідно зробити професійний ремонт генератора Nissan – обирайте наші послуги.

Наші переваги

Нині число автомобільних сервісів дуже велике. Проте, ремонт генератора Nissan варто робити у тих майстрів, хто гарантує відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а крім того має багатий досвід, прагне ставати краще.

До головних причин делегувати ремонт генератора Nissan нашим фахівцям відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструментарій для проведення діагностики та ремонтних робіт.
Кваліфіковані ремонтники з великим досвідом ремонту важливих агрегатів авто, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші фахівці періодично проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Гнучкий підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт генератора Nissan, причому як на запчастини, так і на виконані роботи. Наш автосервіс відповідає за передані нам автомобілі і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення виключно тих ремонтних робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт генератора Nissan у нашій фірмі?

Зазвичай несправності таких важливих компонентів транспортного засобу відразу даються взнаки. В експлуатації авто мають місце різноманітні відхилення, у тому числі шуми та стуки при їзді, складнощі з запуском мотору, з’являється відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати подібного, виконуючи своєчасні перевірки. Такий підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність механізмів транспортного засобу та максимально відстрочити ремонт генератора Nissan.

Реалізації власне ремонтних процедур на нашій СТО обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан компонента, знайти наявні проблеми, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика проводиться професійними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки визначена несправність конкретного агрегату можна робити ремонтні роботи. Насамперед компетентні працівники нашого сервісу проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від бруду та наявних абразивів. У ході ремонту генератора Nissan, всі компоненти знежирюються, оцінюється їх поточний стан. Від ретельності здійснення такої попередньої роботи безпосередньо залежить робочий ресурс вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, слід обробити мастильними матеріалами. За рахунок цього виключаються такі дефекти у експлуатації:

  • підвищений нагрів компонентів;
  • небажані люфти;
  • підтікання палива або інших технічних рідин;
  • невластивий шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт генератора Nissan – це сукупність операцій, що націлені на повернення 100-процентної працездатності авто. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна конкретних елементів, що відпрацювали своє. А в найбільш складних випадках ремонтні процедури зводяться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються логікою. Так, якщо заміна деталі виходить доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, наприклад, провести процес дефектовки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий вузол дуже дорогі, то здійснюються саме відновні роботи, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту генератора Nissan. Самі ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Крім високої якості окремих запчастин та цілих вузлів ми гарантуємо доступні ціни на них, оскільки довго взаємодіємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на сервіс, огляд та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою майстерні за телефонами або через сайт. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт генератора Nissan та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top