Ремонт кондиціонера Nissan

Наш автомобільний сервіс робить ремонтні роботи різних важливих агрегатів сучасних авто. Якщо вам потрібен ефективний ремонт кондиціонера Nissan – скористайтеся нашими послугами.

Переваги нашої компанії

Зараз число автосервісів доволі велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера Nissan слід робити у тих майстрів, хто забезпечить бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив багато позитивних відгуків.

Наша СТО пропонує усе це, а окрім того має солідний досвід, намагається підвищувати якість роботи.

До переконливих причин делегувати ремонт кондиціонера Nissan нашій фірмі відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструментарій для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Кваліфіковані майстри з чималим досвідом ремонту важливих агрегатів авто, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати наявні навички.
Гнучкий підхід до кожного клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Nissan, причому як на вузли, так і на надані послуги. Наш сервіс несе відповідальність за передані нам автомобілі і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих ремонтних робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера Nissan у нашій майстерні?

Як правило, поломки таких відповідальних вузлів автомобіля відразу даються взнаки. При використанні авто з’являються різні відхилення, включаючи сторонні стуки при русі, труднощі з пуском двигуна, виникає спеціальна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі варто не допускати подібного, проводячи рекомендовані профілактичні роботи. Такий підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність механізмів автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Nissan.

Проведенню безпосередньо ремонтних процедур на нашій СТО обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан вузла, виявити конкретні проблеми, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична перевірка виконується професійними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного вузла необхідно виконувати ремонтні роботи. Насамперед кваліфіковані фахівці нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та різних абразивів. На старті ремонту кондиціонера Nissan, всі складові знежирюються, оцінюється їх загальний технічний стан. Від точності виконання такої підготовчої роботи прямо залежить термін служби агрегату після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, потрібно обробити мастильними речовинами. За рахунок цього усуваються наступні дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • небажані проміжки;
  • підтікання бензину або інших рідин;
  • нехарактерний шум при роботі, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера Nissan – це комплекс операцій, що націлені на забезпечення повної працездатності автомобіля. Проблемний вузол ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна конкретних елементів, що зносилися. А в найбільш складних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні операції в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити елемент буде дешевше за ціною та в рази оперативніше, ніж, приміром здійснити процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий вузол вельми дорогі, то виконуються саме відновні роботи, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі висококласні запчастини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту кондиціонера Nissan. Самі затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Крім бездоганної якості окремих деталей та цілих агрегатів ми гарантуємо вигідні ціни на них, оскільки тривалий період співпрацюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на сервіс, діагностику та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою фірми в телефонному режимі або онлайн на сайті. Співробітники проведуть консультацію, як виконується ремонт кондиціонера Nissan та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення поширених несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.




Scroll to top