Ремонт стартера Nissan

Наша СТО виконує ремонтні роботи багатьох важливих агрегатів сучасних транспортних засобів. Якщо вам необхідно зробити якісний ремонт стартера Nissan – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Чому потрібно вибрати нас?

Зараз кількість СТО досить велике. У будь-якому випадку ремонт стартера Nissan варто робити у тих майстрів, хто забезпечить відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив масу позитивних відгуків.

Наша компанія має усе це, а крім того має багатий досвід, намагається не стояти на місці.

До головних причин довірити ремонт стартера Nissan нашій фірмі відноситься наступне:

Професійне устаткування та інструментарій для проведення діагностичних та ремонтних робіт.
Компетентні майстри з солідним досвідом ремонту важливих автомобільних вузлів, включаючи турбіни, стартери, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати свої навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера Nissan, причому як на вузли, так і на виконані роботи. Наш автосервіс відповідає за передані нам транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та проведення тільки тих робіт, які необхідні та строго регламентовані.

Як виконується ремонт стартера Nissan у нашій автомайстерні?

Зазвичай несправності таких відповідальних компонентів автівки відразу даються взнаки. При використанні авто виникають різноманітні відхилення, включаючи сторонні звуки при русі, труднощі з запуском двигуна, з’являється спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Краще всього не допускати такого, проводячи своєчасні ТО. Цей підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність комплектуючих авто та по максимуму відстрочити ремонт стартера Nissan.

Проведенню власне ремонтних процедур на нашій СТО обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан вузла, знайти наявні проблеми, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностика проводиться професійними майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного агрегату треба здійснювати ремонтні роботи. Спершу компетентні фахівці нашого сервісу проведуть розбирання вузлів, паралельно очищаючи їх від пилу та будь-яких абразивних речовин. На старті ремонту стартера Nissan, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх поточний технічний стан. Від ретельності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить робочий ресурс вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, варто обробити мастильними речовинами. За рахунок цього усуваються такі складнощі у експлуатації:

  • підвищений нагрів компонентів;
  • небажані проміжки;
  • витік пального або інших рідин;
  • невластивий шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт стартера Nissan – це сукупність заходів, які націлені на забезпечення повної працездатності автомобіля. Проблемний агрегат ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна деяких деталей, що відпрацювали своє. А в самих серйозних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні операції при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна елементу буде доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, припустимо, здійснити процес очищення та промивання, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм досить дорогі, то робляться саме відновні процедури, а не заміна.

Наша автомайстерня застосовує в роботі якісні деталі від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту стартера Nissan. Самі ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Окрім відмінної якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми пропонуємо вигідні ціни на них, оскільки довгий час співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на сервіс, перевірку та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою фірми в телефонному режимі або через онлайн-заявку на сайті. Співробітники проведуть консультацію, як виконується ремонт стартера Nissan та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top