Ремонт генератора Opel

Наша СТО проводить ремонтні роботи багатьох ключових вузлів сучасних автомобілів. Тому вам необхідно зробити ефективний ремонт генератора Opel – обирайте наші послуги.

Чому слід вибрати нас?

Нині число СТО дуже велике. Але ремонт генератора Opel слід виконувати в тому сервісі, який забезпечить відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив масу позитивних відгуків.

Наша СТО пропонує усе це, а крім того має багатий досвід, намагається виконувати свої функції ще краще.

До головних причин довірити ремонт генератора Opel нашій фірмі відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструмент для здійснення діагностики та ремонту.
Тямущі ремонтники з багатим досвідом ремонту ключових агрегатів автівок, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти систематично відвідують профільне навчання, щоб покращувати раніше придбані навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його авто. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт генератора Opel, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш сервіс відповідає за передані нам авто і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення виключно тих процесів, які вимагаються та строго регламентовані.

Як проводиться ремонт генератора Opel у нашій майстерні?

Як правило, несправності таких важливих вузлів транспортного засобу відразу даються взнаки. При використанні авто виникають різного роду відхилення, включаючи шуми та стуки при русі, складнощі з запуском силового агрегату, виникає відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати такого, проводячи рекомендовані профілактичні роботи. Такий підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність агрегатів транспортного засобу та по максимуму відстрочити ремонт генератора Opel.

Проведенню власне ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан вузла, визначити наявні відхилення, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка виконується досвідченими майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли виявлена несправність конкретного вузла можна виконувати ремонтні роботи. Спершу досвідчені фахівці нашого сервісу проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та різних абразивних речовин. На початку ремонту генератора Opel, всі деталі обробляються речовинами проти жиру, аналізується їх поточний стан. Від ретельності здійснення такої попередньої роботи прямо залежить надійність агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, слід обробити мастильними матеріалами. В результаті цього усуваються такі складнощі у експлуатації:

  • надмірний нагрів деталей;
  • небажані проміжки;
  • підтікання бензину або інших автомобільних рідин;
  • сторонній шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт генератора Opel – це комплекс дій, що націлені на повернення 100-процентної працездатності авто. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо таке можливо: здійснюється заміна деяких елементів, що зносилися. А в самих складних випадках ремонтні процедури зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії під час ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо замінити елемент буде дешевше за ціною та в рази оперативніше, ніж, припустимо, провести процес підгонки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм дуже дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автосервіс використовує в роботі висококласні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту генератора Opel. Найбільш ходові комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Крім високої якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми гарантуємо вигідні ціни на них, адже довгий час взаємодіємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на обслуговування, огляд та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою СТО за телефонами або через форму на сайті. Співробітники проведуть консультацію, як відбувається ремонт генератора Opel та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top