Ремонт стартера Opel

Наша компанія проводить ремонтні роботи різних важливих агрегатів сучасних транспортних засобів. Якщо вам необхідно зробити професійний ремонт стартера Opel – зв’яжіться з нашими представниками.

Переваги нашої компанії

Зараз чисельність автомобільних сервісів дуже велике. У будь-якому випадку ремонт стартера Opel необхідно робити у тих, хто гарантує еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив масу добрих відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а окрім того має солідний досвід, прагне виконувати свою роботу ще краще.

До ключових причин довірити ремонт стартера Opel нашим фахівцям відноситься наступне:

Професійне устаткування та інструмент для виконання ремонту та діагностичних робіт.
Компетентні ремонтники з великим досвідом ремонту важливих автомобільних агрегатів, включаючи турбіни, стартери, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти систематично відвідують профільне навчання, щоб покращувати раніше придбані навички.
Гнучкий підхід до кожного клієнта і його автомобілю. Ми чітко витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Opel, причому як на запчастини, так і на виконані роботи. Наш сервіс відповідає за надані в ремонт транспортні засоби і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення тільки тих процесів, які необхідні та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт стартера Opel у нашій майстерні?

Зазвичай збої в роботі таких відповідальних вузлів транспортного засобу відразу даються взнаки. При використанні авто з’являються різного роду відхилення, включаючи шуми при русі, труднощі з пуском силового агрегату, з’являється відповідна індикація на приладовій панелі, тощо.

Краще всього не допускати такого, виконуючи рекомендовані процедури обслуговування. Такий підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність комплектуючих авто та по максимуму відстрочити ремонт стартера Opel.

Виконанню власне ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан вузла, виявити конкретні дефекти, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Перевірка проводиться компетентними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного агрегату необхідно робити ремонтні роботи. Насамперед досвідчені фахівці нашого сервісу проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та різних абразивних речовин. У ході ремонту стартера Opel, всі деталі обробляються знежирюючими речовинами, перевіряється їх поточний технічний стан. Від точності виконання такої попередньої роботи безпосередньо залежить довговічність агрегату після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, треба обробити мастилом. В результаті цього виключаються такі проблеми у експлуатації:

  • сильний нагрів деталей;
  • небажані проміжки;
  • витік пального або інших автомобільних рідин;
  • сторонній шум в процесі роботи, тощо.

Сам по собі ремонт стартера Opel – це група заходів, які націлені на відновлення 100-процентної працездатності автомобіля. Несправний вузол ремонтується, якщо таке можливо: проводиться заміна окремих деталей, що відпрацювали своє. А в найбільш складних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо заміна елементу буде дешевше за ціною та в рази оперативніше, ніж, приміром провести процес підгонки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий механізм досить дорогі, то виконуються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі висококласні запасні частини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту стартера Opel. Самі ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім відмінної якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми гарантуємо демократичні ціни на них, адже довгий час взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою компанії за телефонами або через сайт. Фахівці проведуть консультацію, як відбувається ремонт стартера Opel та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення поширених несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top