Ремонт кондиціонера Opel

Наша СТО проводить ремонтні роботи багатьох важливих вузлів сучасних автівок. Якщо вам потрібен професійний ремонт кондиціонера Opel – ви звернулися за адресою.

Чому варто вибрати нас?

Сьогодні кількість СТО досить велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера Opel треба робити в тому сервісі, який забезпечить бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив багато позитивних відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а окрім того має солідний досвід, намагається виконувати свою роботу ще краще.

До головних причин доручити ремонт кондиціонера Opel нам відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструмент для проведення ремонту та діагностичних робіт.
Кваліфіковані ремонтники з великим досвідом ремонту важливих агрегатів авто, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти регулярно проходять додаткове навчання, щоб покращувати свої навички.
Індивідуальний підхід до запитів клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Opel, причому як на запчастини, так і на виконані роботи. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за надані в ремонт транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання виключно тих процесів, які необхідні та строго регламентовані.

Як виконується ремонт кондиціонера Opel у нашій фірмі?

Найчастіше збої в роботі таких важливих агрегатів автомобіля швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різного роду відхилення, включаючи сторонні звуки при їзді, складнощі з пуском мотору, виникає спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі варто не допускати подібного, виконуючи регламентні ТО. Такий підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність вузлів автівки та максимально відстрочити ремонт кондиціонера Opel.

Проведенню власне ремонтних процедур в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан компонента, визначити конкретні проблеми, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється професійними майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена несправність конкретного вузла треба проводити ремонтні роботи. Насамперед компетентні майстри нашої СТО проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від бруду та будь-яких абразивів. У процесі ремонту кондиціонера Opel, всі компоненти знежирюються, перевіряється їх загальний технічний стан. Від точності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить надійність агрегату після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, потрібно обробити мастильними матеріалами. В результаті цього усуваються наступні проблеми у експлуатації:

  • сильний нагрів компонентів;
  • небажані проміжки;
  • підтікання бензину або інших рідин;
  • невластивий шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Opel – це група заходів, що націлені на відновлення повноцінної працездатності автівки. Проблемний вузол ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна деяких комплектуючих, що зносилися. А в самих серйозних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо замінити деталь виходить доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, наприклад, здійснити процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий механізм дуже дорогі, то проводяться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш автосервіс використовує в роботі висококласні деталі від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту кондиціонера Opel. Самі ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім високої якості окремих деталей та цілих вузлів ми гарантуємо доступні ціни на них, бо довгий час взаємодіємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на сервіс, діагностику та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою майстерні за телефонами або через форму на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт кондиціонера Opel та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top