Ремонт генератора Peugeot

Наша компанія здійснює ремонт різних відповідальних агрегатів сучасних транспортних засобів. Якщо вам необхідно зробити ефективний ремонт генератора Peugeot – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Наші переваги

Зараз чисельність СТО досить велике. Але ремонт генератора Peugeot необхідно виконувати у тих майстрів, хто забезпечить еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив велику кількість добрих відгуків.

Наша компанія має усе це, а крім того має чималий досвід, намагається удосконалюватися.

До головних причин довірити ремонт генератора Peugeot нашим фахівцям відноситься наступне:

Професійне устаткування та інструментарій для проведення діагностичних та ремонтних робіт.
Кваліфіковані інженери з великим досвідом ремонту відповідальних вузлів автомобіля, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші фахівці періодично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати свої навички.
Особливий підхід до потреб клієнта і його транспортного засобу. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт генератора Peugeot, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш автосервіс відповідає за передані нам транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання виключно тих ремонтних робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як виконується ремонт генератора Peugeot у нашій майстерні?

Зазвичай поломки таких відповідальних вузлів автівки швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різні відхилення, включаючи шуми при їзді, труднощі з пуском мотору, виникає спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі варто не допускати такого, виконуючи рекомендовані ТО. Цей підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність вузлів авто та подалі відстрочити ремонт генератора Peugeot.

Проведенню самих ремонтних процедур в нашому автосервісі обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан вузла, визначити наявні проблеми, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Перевірка проводиться професійними майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли визначена несправність конкретного вузла необхідно здійснювати ремонт. Спочатку досвідчені фахівці нашої СТО проведуть розбирання агрегатів, відразу ж очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивних відкладень. У ході ремонту генератора Peugeot, всі складові обробляються речовинами проти жиру, оцінюється їх поточний технічний стан. Від уважності виконання такої підготовчої роботи безпосередньо залежить термін служби агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, потрібно обробити мастильними речовинами. Завдяки цьому виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • небажані проміжки;
  • витік палива або інших технічних рідин;
  • сторонній шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт генератора Peugeot – це сукупність заходів, що націлені на відновлення повної працездатності автомобіля. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо таке можливо: виконується заміна конкретних елементів, що відпрацювали своє. А в самих серйозних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити деталь виходить доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, приміром здійснити процес підгонки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий вузол досить дорогі, то здійснюються саме відновні процедури, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс застосовує в роботі висококласні запасні частини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту генератора Peugeot. Найбільш затребувані автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Крім бездоганної якості окремих деталей та цілих вузлів ми пропонуємо доступні ціни на них, оскільки довгий час співпрацюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на обслуговування, перевірку та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою СТО за телефонами або через сайт. Співробітники проконсультують вас, як відбувається ремонт генератора Peugeot та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення поширених несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top