Ремонт стартера Peugeot

Наш сервіс здійснює ремонтні роботи багатьох важливих механізмів сучасних транспортних засобів. Якщо вам необхідно зробити ефективний ремонт стартера Peugeot – обирайте наші послуги.

Чому краще вибрати нас?

Сьогодні число автомайстерень доволі велике. Проте, ремонт стартера Peugeot варто виконувати у тих майстрів, хто забезпечить еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив велику кількість добрих відгуків.

Наша СТО пропонує усе це, а окрім того має чималий досвід, прагне виконувати свою роботу ще краще.

До ключових причин довірити ремонт стартера Peugeot нашій фірмі відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструмент для виконання діагностичних та ремонтних робіт.
Тямущі ремонтники з великим досвідом ремонту важливих вузлів автомобіля, включаючи турбіни, стартери, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники регулярно підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати свої навички.
Індивідуальний підхід до запитів клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Peugeot, причому як на запчастини, так і на виконані роботи. Наш сервіс відповідає за передані нам автівки і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення тільки тих ремонтних робіт, які потрібні та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт стартера Peugeot у нашій фірмі?

У більшості випадків поломки таких важливих вузлів автівки відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різноманітні відхилення, у тому числі сторонні звуки при русі, труднощі з запуском мотору, виникає відповідна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати такого, виконуючи рекомендовані профілактичні роботи. Цей підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність механізмів автівки та подалі відстрочити ремонт стартера Peugeot.

Проведенню безпосередньо ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан вузла, визначити наявні проблеми, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка здійснюється компетентними майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного вузла необхідно виконувати ремонтні роботи. Спочатку компетентні працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від бруду та різних абразивів. На початку ремонту стартера Peugeot, всі складові обробляються речовинами проти жиру, перевіряється їх загальний стан. Від ретельності виконання такої попередньої роботи прямо залежить надійність агрегату після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, варто обробити мастильними матеріалами. За рахунок цього усуваються такі проблеми у експлуатації:

  • сильний нагрів деталей;
  • непотрібні проміжки;
  • підтікання палива або інших автомобільних рідин;
  • нехарактерний шум при роботі, тощо.

Сам по собі ремонт стартера Peugeot – це комплекс дій, що спрямовані на забезпечення 100-процентної працездатності автомобіля. Несправний вузол ремонтується, якщо таке можливо: виконується заміна конкретних комплектуючих, що зносилися. А в самих складних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити деталь буде дешевше за ціною та набагато оперативніше, ніж, приміром провести процес дефектовки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий агрегат досить дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автосервіс застосовує в роботі висококласні запчастини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту стартера Peugeot. Найбільш ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Крім відмінної якості окремих запчастин та цілих вузлів ми гарантуємо доступні ціни на них, оскільки тривалий період взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на обслуговування, огляд та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми в телефонному режимі або через форму на сайті. Співробітники проведуть консультацію, як здійснюється ремонт стартера Peugeot та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення основних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Перевірка стартера на стендіБезкоштовно **
Перевірка стартера легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка стартера вантажних автомобілів та спецтехніки70 грн.
Ремонт стартера легкового транспорту (до 2.9 kW)250* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту (от 2.9 kW до 4.0 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 4.0 kW до 6.5 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 6.5 kW)450* грн.
Заміна щіток (тільки ремонт щіткового вузла або статора)100* грн.
Заміна втягує реле стартераот 80 грн.
Ремонт втягує реле стартера (заміна контактів, без перемотування)/td>

200* грн.
Scroll to top