Ремонт кондиціонера Peugeot

Наш сервіс здійснює ремонт різних важливих вузлів сучасних автомобілів. Тому вам потрібен професійний ремонт кондиціонера Peugeot – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому варто вибрати нас?

Зараз число автосервісів доволі велике. Проте, ремонт кондиціонера Peugeot варто робити у тих майстрів, хто гарантує відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив масу добрих відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а також має солідний досвід, прагне виконувати свої функції краще.

До основних причин довірити ремонт кондиціонера Peugeot нашій компанії відноситься наступне:

Сучасне устаткування та прилади для проведення ремонту та діагностичних робіт.
Компетентні ремонтники з чималим досвідом ремонту важливих автомобільних агрегатів, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші співробітники періодично проходять додаткове навчання, щоб покращувати наявні навички.
Гнучкий підхід до потреб клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Peugeot, причому як на запчастини, так і на виконані роботи. Наш автосервіс відповідає за передані нам транспортні засоби і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання виключно тих ремонтних робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як виконується ремонт кондиціонера Peugeot у нашій автомайстерні?

Найчастіше збої в роботі таких відповідальних агрегатів транспортного засобу відразу даються взнаки. В експлуатації авто мають місце різноманітні відхилення, включаючи шуми при їзді, складнощі з запуском мотору, виникає відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

Краще всього уникати подібних крайнощів, проводячи своєчасні процедури обслуговування. Цей підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність вузлів автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Peugeot.

Реалізації власне ремонтних процедур в нашому автосервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан вузла, знайти наявні дефекти, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура виконується досвідченими майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного вузла можна виконувати ремонт. Спочатку компетентні фахівці нашої СТО проведуть розбирання комплектуючих, відразу ж очищаючи їх від бруду та різних абразивів. На початку ремонту кондиціонера Peugeot, всі деталі обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх загальний технічний стан. Від точності виконання такої попередньої роботи прямо залежить термін служби вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, варто обробити мастильними речовинами. Завдяки цьому усуваються наступні складнощі у експлуатації:

  • підвищений нагрів деталей;
  • непотрібні проміжки;
  • витік палива або інших технічних рідин;
  • нехарактерний шум при роботі, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Peugeot – це сукупність заходів, що націлені на повернення повноцінної працездатності автомобіля. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна окремих елементів, що зносилися. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити деталь виходить дешевше за ціною та в рази оперативніше, ніж, наприклад, провести процес очищення та промивання, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий агрегат досить дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі якісні запасні частини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера Peugeot. Самі ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Крім бездоганної якості окремих деталей та цілих вузлів ми пропонуємо вигідні ціни на них, оскільки довго взаємодіємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на обслуговування, огляд та ремонт свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми за телефонами або через сайт. Співробітники проведуть консультацію, як відбувається ремонт кондиціонера Peugeot та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top