Ремонт генератора Renault

Наш сервіс здійснює ремонт багатьох ключових вузлів сучасних автомобілів. Якщо вам треба зробити ефективний ремонт генератора Renault – ви звернулися за адресою.

Переваги нашого сервісу

Сьогодні число автосервісів дуже велике. У будь-якому випадку ремонт генератора Renault треба робити у тих, хто гарантує бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив масу добрих відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а також має чималий досвід, намагається виконувати свою роботу краще.

До головних причин довірити ремонт генератора Renault нам відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та прилади для виконання діагностичних та ремонтних робіт.
Кваліфіковані ремонтники з великим досвідом ремонту ключових автомобільних вузлів, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати наявні навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт генератора Renault, причому як на запчастини, так і на виконані роботи. Наш автомобільний сервіс відповідає за передані нам автівки і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання тільки тих ремонтних робіт, які вимагаються та строго регламентовані.

Як здійснюється ремонт генератора Renault у нашій фірмі?

Найчастіше несправності таких відповідальних компонентів автомобіля швидко даються взнаки. В експлуатації авто виникають різні відхилення, включаючи сторонні стуки при русі, труднощі з запуском силового агрегату, виникає відповідна індикація на приладовій панелі, тощо.

В ідеалі варто уникати подібних крайнощів, проводячи рекомендовані профілактичні роботи. Такий підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність агрегатів автомобіля та подалі відстрочити ремонт генератора Renault.

Виконанню власне ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно проаналізувати стан агрегату, виявити наявні відхилення, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка виконується компетентними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена несправність конкретного агрегату можна робити ремонт. Насамперед компетентні працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від пилу та будь-яких абразивів. У ході ремонту генератора Renault, всі компоненти знежирюються, перевіряється їх поточний стан. Від точності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить робочий ресурс вузла після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, треба обробити мастильними матеріалами. Завдяки цьому усуваються такі складнощі у експлуатації:

  • сильний нагрів компонентів;
  • небажані люфти;
  • протікання пального або інших рідин;
  • нехарактерний шум в процесі роботи, тощо.

Сам по собі ремонт генератора Renault – це набір операцій, які націлені на відновлення повної працездатності авто. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна конкретних комплектуючих, що зносилися. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні операції під час ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити деталь виходить дешевше за ціною та набагато оперативніше, ніж, наприклад, провести процес дефектовки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий механізм досить дорогі, то здійснюються саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автосервіс застосовує в роботі якісні запасні частини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту генератора Renault. Самі ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми гарантуємо привабливі ціни на них, адже довгий час працюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на обслуговування, діагностику та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні в телефонному режимі або через форму на сайті. Фахівці проконсультують вас, як здійснюється ремонт генератора Renault та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top