Ремонт кондиціонера Renault

Наша СТО робить ремонт різних ключових механізмів сучасних транспортних засобів. Якщо вам треба зробити професійний ремонт кондиціонера Renault – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Чому краще вибрати нас?

Зараз число автосервісів дуже велике. Але ремонт кондиціонера Renault необхідно виконувати у тих, хто забезпечить бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив багато добрих відгуків.

Наша СТО пропонує усе це, а окрім того має чималий досвід, прагне ставати краще.

До переконливих причин доручити ремонт кондиціонера Renault нашій компанії відноситься наступне:

Сучасне устаткування та прилади для виконання діагностики та ремонтних робіт.
Компетентні майстри з чималим досвідом ремонту ключових вузлів автомобіля, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно підвищують кваліфікацію, щоб покращувати наявні навички.
Індивідуальний підхід до запитів клієнта і його транспортного засобу. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Renault, причому як на вузли, так і на виконані роботи. Наша майстерня несе відповідальність за надані в ремонт автівки і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення тільки тих робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як виконується ремонт кондиціонера Renault у нашій фірмі?

Як правило, несправності таких відповідальних вузлів транспортного засобу відразу даються взнаки. При використанні авто мають місце різні відхилення, у тому числі шуми при русі, складнощі з пуском силового агрегату, з’являється спеціальна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі варто не допускати такого, виконуючи своєчасні перевірки. Такий підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність механізмів автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Renault.

Здійсненню безпосередньо ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан агрегату, визначити конкретні відхилення, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура проводиться компетентними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного вузла можна виконувати ремонт. Насамперед досвідчені працівники нашого автосервісу проведуть розбирання комплектуючих, паралельно очищаючи їх від забруднень та різних абразивів. На початку ремонту кондиціонера Renault, всі деталі обробляються речовинами проти жиру, оцінюється їх поточний технічний стан. Від точності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить робочий ресурс вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, потрібно обробити мастильними матеріалами. За рахунок цього виключаються такі проблеми у експлуатації:

  • підвищений нагрів деталей;
  • непотрібні люфти;
  • протікання пального або інших рідин;
  • сторонній шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Renault – це комплекс заходів, які спрямовані на повернення повноцінної працездатності авто. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна окремих елементів, що зносилися. А в найбільш серйозних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні заходи під час ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо заміна деталі виходить доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, припустимо, провести процес підгонки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий вузол досить дорогі, то виконуються саме відновні роботи, а не заміна.

Наша СТО застосовує в роботі якісні запчастини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера Renault. Самі затребувані автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім відмінної якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми гарантуємо привабливі ціни на них, адже тривалий період взаємодіємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на обслуговування, огляд та ремонт свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні в телефонному режимі або через сайт. Фахівці проконсультують вас, як відбувається ремонт кондиціонера Renault та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top