Ремонт стартера Renault

Наш сервіс виконує ремонтні роботи багатьох відповідальних механізмів сучасних автівок. Тому вам потрібен якісний ремонт стартера Renault – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому потрібно вибрати нас?

Сьогодні чисельність автосервісів дуже велике. У будь-якому випадку ремонт стартера Renault треба виконувати у тих, хто забезпечить еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив велику кількість добрих відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а крім того має багатий досвід, намагається виконувати свою роботу ще краще.

До основних причин довірити ремонт стартера Renault нашим фахівцям відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструментарій для проведення діагностики та ремонту.
Компетентні майстри з багатим досвідом ремонту відповідальних автомобільних агрегатів, включаючи турбіни, стартери, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати наявні навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Renault, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш автосервіс відповідає за надані в ремонт автівки і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих ремонтних робіт, які необхідні та строго регламентовані.

Як робиться ремонт стартера Renault у нашій майстерні?

У більшості випадків збої в роботі таких важливих агрегатів автомобіля швидко даються взнаки. При використанні авто мають місце різного роду відхилення, включаючи сторонні звуки при їзді, труднощі з пуском силового агрегату, з’являється відповідна індикація на торпеді, тощо.

Доцільно уникати таких крайнощів, виконуючи рекомендовані перевірки. Такий підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність вузлів автівки та по максимуму відстрочити ремонт стартера Renault.

Здійсненню власне ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан агрегату, знайти наявні відхилення, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична перевірка проводиться професійними майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного агрегату можна виконувати ремонтні роботи. Насамперед кваліфіковані фахівці нашої СТО проведуть розбирання комплектуючих, відразу ж очищаючи їх від забруднень та наявних абразивних відкладень. У ході ремонту стартера Renault, всі деталі обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх поточний технічний стан. Від точності здійснення такої попередньої роботи прямо залежить довговічність агрегату після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, треба обробити мастилом. В результаті цього усуваються наступні дефекти у експлуатації:

  • підвищений нагрів елементів;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання бензину або інших автомобільних рідин;
  • невластивий шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт стартера Renault – це група операцій, які націлені на забезпечення повноцінної працездатності автомобіля. Проблемний агрегат ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна окремих елементів, що зносилися. А в самих серйозних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні дії під час ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна елементу виходить дешевше за ціною та в рази швидше, ніж, наприклад, здійснити процес очищення та промивання, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм досить дорогі, то здійснюються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша СТО застосовує в роботі якісні запчастини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту стартера Renault. Найбільш затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Крім відмінної якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми гарантуємо демократичні ціни на них, оскільки довгий час працюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з представниками нашою фірми за телефонами або онлайн на сайті. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт стартера Renault та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top