Ремонт генератора Renault truck

Наша автомайстерня здійснює ремонтні роботи різних ключових механізмів сучасних транспортних засобів. Тому вам треба зробити професійний ремонт генератора Renault truck – ви звернулися за адресою.

Наші переваги

Зараз чисельність автомайстерень доволі велике. Проте, ремонт генератора Renault truck варто робити в тому сервісі, який гарантує бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив масу хороших відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а окрім того має чималий досвід, прагне ставати краще.

До головних причин делегувати ремонт генератора Renault truck нашій компанії відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструментарій для здійснення діагностики та ремонтних робіт.
Компетентні майстри з чималим досвідом ремонту ключових вузлів автомобіля, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти періодично проходять додаткове навчання, щоб покращувати свої навички.
Гнучкий підхід до потреб клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт генератора Renault truck, причому як на запчастини, так і на виконані роботи. Наша майстерня відповідає за передані нам транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення виключно тих процесів, які вимагаються та строго регламентовані.

Як виконується ремонт генератора Renault truck у нашій компанії?

Як правило, поломки таких важливих компонентів транспортного засобу швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різні відхилення, включаючи шуми при їзді, складнощі з запуском двигуна, з’являється спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно не допускати подібного, проводячи рекомендовані процедури обслуговування. Цей підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність комплектуючих транспортного засобу та по максимуму відстрочити ремонт генератора Renault truck.

Здійсненню самих ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан агрегату, знайти конкретні дефекти, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Перевірка виконується досвідченими майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного агрегату треба здійснювати ремонтні роботи. Спершу досвідчені фахівці нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання вузлів, паралельно очищаючи їх від пилу та будь-яких абразивних відкладень. На старті ремонту генератора Renault truck, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, перевіряється їх поточний технічний стан. Від точності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить довговічність агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, варто обробити мастильними матеріалами. В результаті цього усуваються наступні дефекти у експлуатації:

  • підвищений нагрів елементів;
  • непотрібні люфти;
  • витік палива або інших автомобільних рідин;
  • надмірний шум при роботі, тощо.

Власне ремонт генератора Renault truck – це група заходів, що націлені на забезпечення повноцінної працездатності автівки. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна окремих елементів, що зносилися. А в найбільш серйозних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні операції під час ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна деталі виходить дешевше за ціною та в рази оперативніше, ніж, припустимо, здійснити процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий вузол вельми дорогі, то здійснюються саме відновні процедури, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс застосовує в роботі якісні запасні частини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту генератора Renault truck. Найбільш ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Крім відмінної якості окремих запчастин та цілих вузлів ми гарантуємо вигідні ціни на них, бо довгий час взаємодіємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на сервіс, діагностику та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні в телефонному режимі або онлайн на сайті. Співробітники проведуть консультацію, як виконується ремонт генератора Renault truck та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення типових несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top