Ремонт кондиціонера Renault truck

Наша автомайстерня проводить ремонтні роботи різних важливих агрегатів сучасних авто. Якщо вам необхідно зробити професійний ремонт кондиціонера Renault truck – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Наші переваги

Нині число СТО дуже велике. Але ремонт кондиціонера Renault truck треба виконувати у тих майстрів, хто забезпечить бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив велику кількість добрих відгуків.

Наша компанія має усе це, а окрім того має багатий досвід, намагається виконувати свої обов’язки ще краще.

До переконливих причин доручити ремонт кондиціонера Renault truck нашій компанії відноситься наступне:

Сучасне устаткування та прилади для здійснення діагностики та ремонту.
Кваліфіковані ремонтники з багатим досвідом ремонту важливих агрегатів автівок, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати наявні навички.
Індивідуальний підхід до запитів клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Renault truck, причому як на запчастини, так і на надані послуги. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за передані нам автівки і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих процесів, які потрібні та строго регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера Renault truck у нашій компанії?

У більшості випадків збої в роботі таких важливих вузлів транспортного засобу відразу даються взнаки. При використанні авто мають місце різноманітні відхилення, включаючи шуми та стуки при їзді, проблеми з запуском силового агрегату, виникає відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі варто уникати подібних крайнощів, проводячи регламентні процедури обслуговування. Цей підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність комплектуючих автівки та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Renault truck.

Проведенню безпосередньо ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан агрегату, знайти наявні дефекти, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється компетентними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Коли виявлена поломка конкретного агрегату треба здійснювати ремонтні роботи. Спершу досвідчені майстри нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання агрегатів, відразу ж очищаючи їх від бруду та будь-яких абразивних речовин. У процесі ремонту кондиціонера Renault truck, всі складові знежирюються, аналізується їх поточний технічний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить надійність вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, треба обробити мастильними речовинами. За рахунок цього виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • підвищений нагрів елементів;
  • небажані проміжки;
  • підтікання пального або інших технічних рідин;
  • невластивий шум при роботі, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Renault truck – це сукупність заходів, що спрямовані на повернення повної працездатності автомобіля. Несправний агрегат ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна деяких деталей, що відпрацювали своє. А в найбільш складних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити елемент буде доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, приміром провести процес дефектовки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий вузол досить дорогі, то здійснюються саме відновні роботи, а не заміна.

Наша автомайстерня застосовує в роботі висококласні деталі від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Renault truck. Найбільш затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім високої якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми пропонуємо доступні ціни на них, бо тривалий період працюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на обслуговування, огляд та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою СТО за телефонами або через форму на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як здійснюється ремонт кондиціонера Renault truck та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top