Ремонт стартера Renault truck

Наша компанія здійснює ремонт багатьох відповідальних вузлів сучасних транспортних засобів. Тому вам потрібен якісний ремонт стартера Renault truck – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому ми?

Нині чисельність СТО досить велике. Але ремонт стартера Renault truck варто виконувати у тих, хто гарантує відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив масу хороших відгуків.

Наша СТО має усе це, а також має чималий досвід, намагається удосконалюватися.

До ключових причин доручити ремонт стартера Renault truck нам відноситься наступне:

Сучасне устаткування та прилади для проведення діагностики та ремонтних робіт.
Кваліфіковані інженери з багатим досвідом ремонту відповідальних агрегатів авто, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці систематично відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати свої навички.
Гнучкий підхід до запитів клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Renault truck, причому як на запчастини, так і на надані послуги. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за передані нам автівки і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання виключно тих ремонтних робіт, які необхідні та строго регламентовані.

Як проводиться ремонт стартера Renault truck у нашій майстерні?

Як правило, несправності таких відповідальних вузлів автівки швидко даються взнаки. В експлуатації авто мають місце різні відхилення, у тому числі шуми та стуки при русі, проблеми з запуском мотору, з’являється відповідна індикація на приладовій панелі, тощо.

В ідеалі варто не допускати такого, виконуючи своєчасні ТО. Такий підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність вузлів транспортного засобу та подалі відстрочити ремонт стартера Renault truck.

Здійсненню власне ремонтних робіт в нашій автомайстерні обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан агрегату, знайти конкретні дефекти, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка проводиться досвідченими майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Коли виявлена несправність конкретного агрегату треба виконувати ремонт. Насамперед кваліфіковані працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання комплектуючих, паралельно очищаючи їх від бруду та наявних абразивних відкладень. У процесі ремонту стартера Renault truck, всі деталі обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх поточний стан. Від ретельності виконання такої підготовчої роботи прямо залежить робочий ресурс агрегату після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, потрібно обробити мастильними речовинами. За рахунок цього виключаються такі проблеми у експлуатації:

  • підвищений нагрів деталей;
  • небажані люфти;
  • підтікання пального або інших технічних рідин;
  • надмірний шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт стартера Renault truck – це група заходів, які націлені на забезпечення повноцінної працездатності автівки. Несправний агрегат ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна деяких деталей, що зносилися. А в самих складних випадках ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити елемент виходить доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, припустимо, провести процес очищення та промивання, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий вузол досить дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс застосовує в роботі якісні деталі від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту стартера Renault truck. Найбільш ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих запчастин та цілих вузлів ми пропонуємо привабливі ціни на них, бо тривалий період працюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Для запису на сервіс, перевірку та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою СТО в телефонному режимі або через онлайн-заявку на сайті. Співробітники проконсультують вас, як здійснюється ремонт стартера Renault truck та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Перевірка стартера на стендіБезкоштовно **
Перевірка стартера легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка стартера вантажних автомобілів та спецтехніки70 грн.
Ремонт стартера легкового транспорту (до 2.9 kW)250* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту (от 2.9 kW до 4.0 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 4.0 kW до 6.5 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 6.5 kW)450* грн.
Заміна щіток (тільки ремонт щіткового вузла або статора)100* грн.
Заміна втягує реле стартераот 80 грн.
Ремонт втягує реле стартера (заміна контактів, без перемотування)/td>

200* грн.
Scroll to top