Ремонт генератора Roewe

Наша автомайстерня робить ремонтні роботи багатьох відповідальних вузлів сучасних автомобілів. Тому вам треба зробити професійний ремонт генератора Roewe – обирайте наші послуги.

Чому слід вибрати нас?

Нині чисельність автомайстерень досить велике. Але ремонт генератора Roewe треба виконувати у тих майстрів, хто забезпечить бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив масу позитивних відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а крім того має багатий досвід, прагне виконувати свої функції краще.

До головних причин делегувати ремонт генератора Roewe нашій фірмі відноситься наступне:

Сучасне устаткування та прилади для виконання діагностичних та ремонтних робіт.
Компетентні майстри з великим досвідом ремонту відповідальних агрегатів автівок, включаючи турбіни, стартери, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші співробітники періодично відвідують профільне навчання, щоб покращувати свої навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його автомобілю. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт генератора Roewe, причому як на деталі, так і на надані послуги. Наш сервіс несе відповідальність за передані нам транспортні засоби і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення виключно тих ремонтних робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт генератора Roewe у нашій автомайстерні?

Найчастіше збої в роботі таких важливих вузлів автомобіля швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різного роду відхилення, у тому числі шуми при русі, труднощі з пуском двигуна, з’являється спеціальна індикація на торпеді, тощо.

Краще всього уникати таких крайнощів, проводячи своєчасні перевірки. Цей підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність комплектуючих автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт генератора Roewe.

Проведенню безпосередньо ремонтних процедур в нашому автосервісі обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан вузла, визначити конкретні дефекти, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка виконується компетентними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного агрегату можна здійснювати ремонтні роботи. Спершу компетентні майстри нашого автосервісу проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивів. У ході ремонту генератора Roewe, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, перевіряється їх поточний технічний стан. Від ретельності здійснення такої попередньої роботи прямо залежить довговічність агрегату після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, потрібно обробити мастильними речовинами. В результаті цього усуваються такі проблеми у експлуатації:

  • сильний нагрів елементів;
  • небажані люфти;
  • витік пального або інших рідин;
  • сторонній шум в процесі роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт генератора Roewe – це сукупність дій, які спрямовані на повернення 100-процентної працездатності автомобіля. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо таке можливо: проводиться заміна деяких деталей, що зносилися. А в самих складних ситуаціях ремонт зводиться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи під час ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо заміна елементу буде дешевше за ціною та в рази швидше, ніж, приміром провести процес підгонки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий вузол дуже дорогі, то здійснюються саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс застосовує в роботі висококласні запчастини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту генератора Roewe. Самі ходові комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Крім бездоганної якості окремих запчастин та цілих вузлів ми гарантуємо демократичні ціни на них, бо довгий час працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою компанії за телефонами або через сайт. Співробітники проведуть консультацію, як відбувається ремонт генератора Roewe та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення типових несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top