Ремонт стартера Roewe

Наша компанія проводить ремонтні роботи різних важливих агрегатів сучасних авто. Якщо вам необхідно зробити якісний ремонт стартера Roewe – ви звернулися за адресою.

Наші переваги

Нині число автосервісів дуже велике. Але ремонт стартера Roewe слід робити у тих майстрів, хто забезпечить бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу позитивних відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а крім того має багатий досвід, намагається підвищувати якість роботи.

До переконливих причин довірити ремонт стартера Roewe нашій компанії відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструмент для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Тямущі майстри з великим досвідом ремонту важливих агрегатів автівок, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти систематично проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати наявні навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його автомобілю. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Roewe, причому як на деталі, так і на надані послуги. Наша майстерня несе відповідальність за надані в ремонт автівки і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання тільки тих процесів, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт стартера Roewe у нашій майстерні?

Найчастіше несправності таких важливих компонентів автівки швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різного роду відхилення, у тому числі сторонні звуки при їзді, складнощі з запуском двигуна, виникає спеціальна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі варто не допускати такого, виконуючи своєчасні процедури обслуговування. Цей підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність агрегатів автомобіля та максимально відстрочити ремонт стартера Roewe.

Проведенню безпосередньо ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан компонента, знайти конкретні відхилення, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка проводиться професійними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена поломка конкретного агрегату необхідно здійснювати ремонтні роботи. Спершу компетентні працівники нашого сервісу проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від пилу та різних абразивів. У процесі ремонту стартера Roewe, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх поточний технічний стан. Від ретельності виконання такої підготовчої роботи прямо залежить термін служби вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, варто обробити мастильними матеріалами. За рахунок цього виключаються наступні дефекти у експлуатації:

  • підвищений нагрів деталей;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання пального або інших рідин;
  • нехарактерний шум в процесі роботи, тощо.

Сам по собі ремонт стартера Roewe – це сукупність заходів, що спрямовані на повернення 100-процентної працездатності авто. Несправний агрегат ремонтується, якщо таке можливо: здійснюється заміна конкретних комплектуючих, що зносилися. А в найбільш складних ситуаціях ремонт зводиться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються логікою. Так, якщо замінити елемент виходить дешевше за ціною та в рази оперативніше, ніж, припустимо, здійснити процес очищення та промивання, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий агрегат досить дорогі, то проводяться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі висококласні запасні частини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту стартера Roewe. Самі ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми гарантуємо вигідні ціни на них, оскільки довгий час працюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми за телефонами або через сайт. Фахівці проведуть консультацію, як відбувається ремонт стартера Roewe та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top