Ремонт кондиціонера Roewe

Наша СТО робить ремонтні роботи різних важливих вузлів сучасних автівок. Якщо вам потрібен якісний ремонт кондиціонера Roewe – зв’яжіться з нашими представниками.

Наші переваги

Зараз чисельність автомайстерень дуже велике. Але ремонт кондиціонера Roewe необхідно робити у тих, хто забезпечить еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив багато добрих відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а також має солідний досвід, прагне підвищувати якість роботи.

До головних причин довірити ремонт кондиціонера Roewe нашим майстрам відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструментарій для виконання ремонту та діагностичних робіт.
Тямущі майстри з великим досвідом ремонту важливих агрегатів автівок, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати свої навички.
Гнучкий підхід до запитів клієнта і його автівки. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Roewe, причому як на деталі, так і на роботу. Наш автосервіс відповідає за надані в ремонт транспортні засоби і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та проведення виключно тих процесів, які вимагаються та строго регламентовані.

Як робиться ремонт кондиціонера Roewe у нашій майстерні?

Зазвичай поломки таких відповідальних вузлів автівки відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різноманітні відхилення, включаючи шуми та стуки при русі, проблеми з пуском мотору, з’являється відповідна індикація на торпеді, тощо.

Краще всього уникати подібних крайнощів, виконуючи своєчасні ТО. Цей підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність агрегатів авто та подалі відстрочити ремонт кондиціонера Roewe.

Реалізації самих ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан вузла, виявити наявні проблеми, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична перевірка виконується досвідченими майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного вузла можна робити ремонтні роботи. Спершу кваліфіковані майстри нашого сервісу проведуть розбирання агрегатів, відразу ж очищаючи їх від пилу та наявних абразивних речовин. На початку ремонту кондиціонера Roewe, всі складові обробляються речовинами проти жиру, оцінюється їх поточний технічний стан. Від ретельності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить термін служби агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, потрібно обробити мастильними матеріалами. Завдяки цьому виключаються наступні дефекти у експлуатації:

  • сильний нагрів деталей;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання пального або інших технічних рідин;
  • сторонній шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Roewe – це комплекс операцій, що спрямовані на повернення повної працездатності автомобіля. Проблемний агрегат ремонтується, якщо таке можливо: здійснюється заміна деяких елементів, що відпрацювали своє. А в самих складних випадках ремонтні процедури зводяться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні операції при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити елемент виходить доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, наприклад, провести процес очищення та промивання, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий механізм досить дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс застосовує в роботі якісні запчастини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту кондиціонера Roewe. Найбільш затребувані автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Крім високої якості окремих запчастин та цілих вузлів ми пропонуємо демократичні ціни на них, адже тривалий період працюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на сервіс, діагностику та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з представниками нашою компанії в телефонному режимі або через онлайн-заявку на сайті. Співробітники проконсультують вас, як відбувається ремонт кондиціонера Roewe та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top