Ремонт генератора Rover

Наша компанія здійснює ремонтні роботи різних відповідальних механізмів сучасних авто. Якщо вам необхідно зробити професійний ремонт генератора Rover – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому ми?

Нині чисельність автосервісів досить велике. Проте, ремонт генератора Rover слід робити у тих майстрів, хто забезпечить бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив масу позитивних відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а також має чималий досвід, намагається виконувати свої функції ще краще.

До ключових причин довірити ремонт генератора Rover нашим майстрам відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та прилади для виконання діагностики та ремонту.
Кваліфіковані ремонтники з чималим досвідом ремонту відповідальних автомобільних агрегатів, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти регулярно проходять додаткове навчання, щоб покращувати раніше придбані навички.
Особливий підхід до запитів клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт генератора Rover, причому як на вузли, так і на надані послуги. Наша майстерня відповідає за передані нам автівки і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та проведення виключно тих ремонтних робіт, які вимагаються та строго регламентовані.

Як здійснюється ремонт генератора Rover у нашій автомайстерні?

Зазвичай збої в роботі таких відповідальних вузлів автомобіля швидко даються взнаки. При використанні авто виникають різноманітні відхилення, у тому числі шуми та стуки при їзді, труднощі з пуском силового агрегату, виникає відповідна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі варто не допускати подібного, виконуючи регламентні профілактичні роботи. Такий підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність комплектуючих автомобіля та максимально відстрочити ремонт генератора Rover.

Реалізації власне ремонтних процедур на нашій СТО обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан агрегату, визначити наявні проблеми, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Перевірка проводиться компетентними майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного агрегату можна робити ремонтні роботи. Спершу кваліфіковані майстри нашої СТО проведуть розбирання комплектуючих, відразу ж очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивів. У ході ремонту генератора Rover, всі складові знежирюються, оцінюється їх поточний технічний стан. Від уважності здійснення такої попередньої роботи прямо залежить робочий ресурс агрегату після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, треба обробити мастилом. За рахунок цього усуваються такі складнощі у експлуатації:

  • сильний нагрів деталей;
  • непотрібні люфти;
  • підтікання бензину або інших технічних рідин;
  • надмірний шум в процесі роботи, тощо.

Сам по собі ремонт генератора Rover – це група дій, які націлені на забезпечення повної працездатності автівки. Несправний агрегат ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна деяких елементів, що зносилися. А в найбільш складних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні дії під час ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити елемент виходить доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, наприклад, провести процес дефектовки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий вузол досить дорогі, то здійснюються саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автосервіс використовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту генератора Rover. Самі ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих запчастин та цілих вузлів ми гарантуємо доступні ціни на них, адже довгий час співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Для запису на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з представниками нашою майстерні в телефонному режимі або онлайн на сайті. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт генератора Rover та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Ремонт ротора генератор (от 125 А)1150 грн.
Ремонт статора генератора (до 80 А)800 грн.
Ремонт статора генератора (от 80 А до 125 А)950 грн.
Ремонт статора генератора (от 130 А)от 950 грн.
Ремонт статора для вантажних автомобілів і спецтехнікиот 1000 грн.
Ремонт діодного моста генератора300 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка генератора на автомобіліот 50** грн.
Зняття з автомобіля генератораот 200 грн.
Зняття з автомобіля генератора c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top