Ремонт кондиціонера Rover

Наша компанія робить ремонтні роботи багатьох важливих агрегатів сучасних транспортних засобів. Якщо вам необхідно зробити якісний ремонт кондиціонера Rover – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому потрібно вибрати нас?

Зараз чисельність автомобільних сервісів дуже велике. Проте, ремонт кондиціонера Rover слід робити у тих майстрів, хто забезпечить еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив масу добрих відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а також має багатий досвід, намагається не стояти на місці.

До ключових причин доручити ремонт кондиціонера Rover нашим фахівцям відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструмент для проведення діагностичних та ремонтних робіт.
Кваліфіковані інженери з багатим досвідом ремонту важливих агрегатів автівок, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно відвідують профільне навчання, щоб покращувати наявні навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Rover, причому як на вузли, так і на роботу. Наш автосервіс відповідає за передані нам транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих ремонтних робіт, які вимагаються та строго регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера Rover у нашій компанії?

Зазвичай збої в роботі таких відповідальних агрегатів автомобіля швидко даються взнаки. В експлуатації авто виникають різноманітні відхилення, включаючи шуми та стуки при русі, труднощі з пуском двигуна, виникає відповідна індикація на приладовій панелі, тощо.

Доцільно уникати подібних крайнощів, проводячи рекомендовані ТО. Цей підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність комплектуючих авто та подалі відстрочити ремонт кондиціонера Rover.

Виконанню самих ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан компонента, знайти наявні дефекти, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється компетентними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли визначена несправність конкретного вузла треба проводити ремонтні роботи. Спершу досвідчені фахівці нашої СТО проведуть розбирання комплектуючих, паралельно очищаючи їх від бруду та різних абразивів. У ході ремонту кондиціонера Rover, всі компоненти знежирюються, оцінюється їх поточний стан. Від точності виконання такої попередньої роботи прямо залежить термін служби агрегату після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, треба обробити мастильними матеріалами. В результаті цього виключаються такі дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • непотрібні проміжки;
  • витік бензину або інших рідин;
  • невластивий шум при роботі, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Rover – це сукупність дій, що націлені на повернення 100-процентної працездатності авто. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна деяких комплектуючих, що відпрацювали своє. А в найбільш складних випадках ремонтні процедури зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна елементу виходить доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, приміром здійснити процес підгонки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм дуже дорогі, то робляться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша СТО застосовує в роботі висококласні деталі від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Rover. Самі затребувані автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Крім відмінної якості окремих деталей та цілих агрегатів ми пропонуємо вигідні ціни на них, оскільки довгий час працюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Для запису на сервіс, діагностику та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні за телефонами або онлайн на сайті. Фахівці проконсультують вас, як здійснюється ремонт кондиціонера Rover та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення типових несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top