Ремонт стартера Rover

Наша СТО проводить ремонт багатьох відповідальних механізмів сучасних транспортних засобів. Якщо вам потрібен професійний ремонт стартера Rover – ви звернулися за адресою.

Чому варто вибрати нас?

Нині кількість автосервісів дуже велике. У будь-якому випадку ремонт стартера Rover варто робити у тих, хто гарантує бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив багато позитивних відгуків.

Наша компанія має усе це, а окрім того має чималий досвід, прагне виконувати свої функції ще краще.

До основних причин доручити ремонт стартера Rover нашій фірмі відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструмент для виконання діагностики та ремонтних робіт.
Компетентні інженери з чималим досвідом ремонту відповідальних вузлів автомобіля, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші співробітники періодично відвідують профільне навчання, щоб покращувати свої навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його автомобілю. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Rover, причому як на деталі, так і на роботу. Наш сервіс відповідає за передані нам авто і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення виключно тих процесів, які потрібні та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт стартера Rover у нашій автомайстерні?

Зазвичай збої в роботі таких важливих вузлів автомобіля швидко даються взнаки. В експлуатації авто з’являються різного роду відхилення, у тому числі сторонні звуки при русі, труднощі з пуском двигуна, з’являється спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

В ідеалі варто уникати таких крайнощів, виконуючи регламентні профілактичні роботи. Цей підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність механізмів транспортного засобу та подалі відстрочити ремонт стартера Rover.

Проведенню власне ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан вузла, виявити наявні проблеми, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура виконується досвідченими майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного вузла можна проводити ремонт. Спочатку досвідчені працівники нашої СТО проведуть розбирання вузлів, паралельно очищаючи їх від пилу та наявних абразивних речовин. На початку ремонту стартера Rover, всі компоненти обробляються речовинами проти жиру, перевіряється їх загальний технічний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить термін служби вузла після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, потрібно обробити мастильними матеріалами. Завдяки цьому усуваються такі дефекти у експлуатації:

  • підвищений нагрів деталей;
  • непотрібні люфти;
  • підтікання пального або інших автомобільних рідин;
  • надмірний шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт стартера Rover – це набір заходів, які націлені на відновлення повної працездатності авто. Проблемний агрегат ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна конкретних деталей, що зносилися. А в найбільш серйозних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні операції при ремонті обумовлюються логікою. Так, якщо заміна елементу буде доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, припустимо, провести процес підгонки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий механізм досить дорогі, то робляться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту стартера Rover. Найбільш ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми пропонуємо привабливі ціни на них, оскільки довгий час співпрацюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на сервіс, діагностику та ремонт свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою СТО в телефонному режимі або онлайн на сайті. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт стартера Rover та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top