Ремонт генератора Saturn

Наша СТО виконує ремонтні роботи різних важливих вузлів сучасних автівок. Якщо вам потрібен ефективний ремонт генератора Saturn – ви звернулися за адресою.

Чому слід вибрати нас?

Нині кількість автосервісів дуже велике. У будь-якому випадку ремонт генератора Saturn слід робити у тих, хто гарантує бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу хороших відгуків.

Наша компанія має усе це, а крім того має солідний досвід, намагається виконувати свої функції краще.

До основних причин доручити ремонт генератора Saturn нашій фірмі відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструмент для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Тямущі інженери з чималим досвідом ремонту важливих агрегатів автівок, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші співробітники періодично відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати наявні навички.
Гнучкий підхід до запитів клієнта і його автомобілю. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт генератора Saturn, причому як на запчастини, так і на роботу. Наша майстерня несе відповідальність за надані в ремонт авто і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення виключно тих ремонтних робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт генератора Saturn у нашій фірмі?

Як правило, несправності таких важливих агрегатів автівки швидко даються взнаки. В експлуатації авто мають місце різноманітні відхилення, у тому числі шуми та стуки при русі, складнощі з запуском силового агрегату, з’являється спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно уникати таких крайнощів, виконуючи своєчасні перевірки. Цей підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність вузлів автомобіля та подалі відстрочити ремонт генератора Saturn.

Виконанню самих ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан агрегату, виявити конкретні проблеми, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична перевірка проводиться досвідченими майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена несправність конкретного агрегату треба робити ремонтні роботи. Насамперед досвідчені працівники нашого сервісу проведуть розбирання агрегатів, паралельно очищаючи їх від пилу та наявних абразивних відкладень. У ході ремонту генератора Saturn, всі компоненти обробляються речовинами проти жиру, перевіряється їх загальний стан. Від ретельності здійснення такої попередньої роботи безпосередньо залежить довговічність агрегату після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, варто обробити мастильними матеріалами. Завдяки цьому виключаються такі проблеми у експлуатації:

  • підвищений нагрів елементів;
  • непотрібні проміжки;
  • підтікання палива або інших автомобільних рідин;
  • невластивий шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт генератора Saturn – це комплекс операцій, що спрямовані на повернення 100-процентної працездатності авто. Несправний агрегат ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна конкретних комплектуючих, що зносилися. А в найбільш складних випадках ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити деталь виходить доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, наприклад, здійснити процес очищення та промивання, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий агрегат досить дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автосервіс застосовує в роботі висококласні деталі від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту генератора Saturn. Найбільш затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих деталей та цілих агрегатів ми пропонуємо доступні ціни на них, бо довго взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Для запису на обслуговування, огляд та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою майстерні за телефонами або через сайт. Співробітники проведуть консультацію, як відбувається ремонт генератора Saturn та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення основних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top