Ремонт кондиціонера Saturn

Наша автомайстерня здійснює ремонт багатьох відповідальних механізмів сучасних транспортних засобів. Тому вам потрібен якісний ремонт кондиціонера Saturn – скористайтеся нашими послугами.

Переваги нашого сервісу

Зараз число автомайстерень доволі велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера Saturn варто виконувати у тих майстрів, хто забезпечить еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив масу добрих відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а також має багатий досвід, намагається не стояти на місці.

До переконливих причин делегувати ремонт кондиціонера Saturn нашим майстрам відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструмент для здійснення діагностики та ремонтних робіт.
Тямущі майстри з чималим досвідом ремонту відповідальних агрегатів автівок, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно відвідують профільне навчання, щоб покращувати раніше придбані навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його автомобілю. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Saturn, причому як на вузли, так і на роботу. Наша майстерня відповідає за надані в ремонт авто і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та проведення тільки тих робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як здійснюється ремонт кондиціонера Saturn у нашій компанії?

Як правило, збої в роботі таких відповідальних вузлів автомобіля швидко даються взнаки. В експлуатації авто виникають різного роду відхилення, у тому числі сторонні звуки при їзді, труднощі з запуском силового агрегату, виникає спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

В ідеалі варто не допускати такого, виконуючи рекомендовані перевірки. Такий підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність вузлів авто та максимально відстрочити ремонт кондиціонера Saturn.

Виконанню самих ремонтних робіт в нашому автосервісі обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан вузла, визначити наявні проблеми, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється професійними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли виявлена поломка конкретного вузла необхідно робити ремонт. Спершу досвідчені фахівці нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання агрегатів, відразу ж очищаючи їх від бруду та наявних абразивів. На старті ремонту кондиціонера Saturn, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх загальний стан. Від ретельності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить довговічність вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, варто обробити мастилом. За рахунок цього усуваються наступні складнощі у експлуатації:

  • підвищений нагрів деталей;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання пального або інших рідин;
  • невластивий шум в процесі роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера Saturn – це комплекс заходів, які спрямовані на забезпечення 100-процентної працездатності автівки. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна деяких елементів, що зносилися. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні операції в ході ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити деталь виходить доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, припустимо, провести процес дефектовки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий механізм досить дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наша СТО застосовує в роботі якісні запчастини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера Saturn. Найбільш затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім відмінної якості окремих деталей та цілих агрегатів ми пропонуємо вигідні ціни на них, оскільки тривалий період працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Для запису на обслуговування, огляд та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми за телефонами або через онлайн-заявку на сайті. Співробітники проведуть консультацію, як виконується ремонт кондиціонера Saturn та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення основних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top