Ремонт стартера Saturn

Наша автомайстерня виконує ремонт багатьох відповідальних агрегатів сучасних транспортних засобів. Якщо вам треба зробити якісний ремонт стартера Saturn – ви звернулися за адресою.

Чому варто вибрати нас?

Зараз чисельність автомобільних сервісів доволі велике. Проте, ремонт стартера Saturn необхідно робити у тих, хто забезпечить відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість добрих відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а окрім того має солідний досвід, прагне удосконалюватися.

До ключових причин довірити ремонт стартера Saturn нашій фірмі відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструментарій для проведення діагностики та ремонту.
Кваліфіковані інженери з чималим досвідом ремонту відповідальних автомобільних агрегатів, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти регулярно відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати наявні навички.
Гнучкий підхід до кожного клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Saturn, причому як на вузли, так і на роботу. Наш сервіс відповідає за передані нам автомобілі і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та проведення виключно тих процесів, які необхідні та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт стартера Saturn у нашій фірмі?

Зазвичай збої в роботі таких відповідальних агрегатів автівки відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різноманітні відхилення, у тому числі сторонні звуки при русі, проблеми з пуском мотору, з’являється спеціальна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати подібного, проводячи рекомендовані процедури обслуговування. Цей підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність вузлів транспортного засобу та по максимуму відстрочити ремонт стартера Saturn.

Реалізації самих ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно проаналізувати стан агрегату, знайти наявні дефекти, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка проводиться компетентними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена поломка конкретного вузла необхідно робити ремонт. Спершу досвідчені майстри нашої СТО проведуть розбирання комплектуючих, відразу ж очищаючи їх від забруднень та різних абразивних відкладень. У ході ремонту стартера Saturn, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх загальний технічний стан. Від уважності виконання такої підготовчої роботи безпосередньо залежить термін служби вузла після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, слід обробити мастилом. Завдяки цьому усуваються такі складнощі у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання палива або інших технічних рідин;
  • нехарактерний шум при роботі, тощо.

Власне ремонт стартера Saturn – це група дій, що націлені на забезпечення 100-процентної працездатності автомобіля. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна конкретних елементів, що зносилися. А в самих складних випадках ремонт зводиться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна елементу буде дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, наприклад, здійснити процес дефектовки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий агрегат вельми дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі якісні деталі від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту стартера Saturn. Самі затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім високої якості окремих деталей та цілих вузлів ми гарантуємо доступні ціни на них, оскільки тривалий період працюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на сервіс, діагностику та ремонт свого авто, зв’яжіться з представниками нашою СТО в телефонному режимі або через онлайн-заявку на сайті. Співробітники проконсультують вас, як здійснюється ремонт стартера Saturn та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top