Ремонт генератора Skoda

Наша компанія виконує ремонт багатьох ключових вузлів сучасних автівок. Тому вам треба зробити ефективний ремонт генератора Skoda – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Переваги нашого сервісу

Нині чисельність автомобільних сервісів доволі велике. У будь-якому випадку ремонт генератора Skoda варто робити у тих майстрів, хто забезпечить бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив багато позитивних відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а крім того має багатий досвід, намагається удосконалюватися.

До основних причин довірити ремонт генератора Skoda нам відноситься наступне:

Професійне устаткування та прилади для проведення діагностики та ремонтних робіт.
Компетентні інженери з чималим досвідом ремонту ключових автомобільних агрегатів, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці систематично підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати наявні навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт генератора Skoda, причому як на запчастини, так і на роботу. Наш автосервіс відповідає за надані в ремонт транспортні засоби і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання тільки тих процесів, які необхідні та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт генератора Skoda у нашій майстерні?

Як правило, поломки таких важливих компонентів транспортного засобу відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто мають місце різного роду відхилення, у тому числі шуми при їзді, проблеми з пуском силового агрегату, виникає відповідна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати такого, виконуючи рекомендовані ТО. Цей підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність механізмів автівки та подалі відстрочити ремонт генератора Skoda.

Виконанню власне ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан вузла, виявити конкретні проблеми, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура виконується компетентними майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Коли визначена несправність конкретного агрегату необхідно робити ремонт. Спочатку досвідчені майстри нашого автосервісу проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від бруду та наявних абразивних відкладень. У ході ремонту генератора Skoda, всі деталі обробляються речовинами проти жиру, перевіряється їх поточний технічний стан. Від ретельності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить надійність агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, слід обробити мастилом. В результаті цього виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • надмірний нагрів деталей;
  • небажані проміжки;
  • підтікання бензину або інших автомобільних рідин;
  • надмірний шум в процесі роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт генератора Skoda – це набір заходів, що спрямовані на повернення 100-процентної працездатності автомобіля. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна конкретних комплектуючих, що зносилися. А в самих серйозних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна елементу буде доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, приміром здійснити процес підгонки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий механізм вельми дорогі, то робляться саме відновні роботи, а не заміна.

Наша автомайстерня застосовує в роботі висококласні запчастини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту генератора Skoda. Найбільш затребувані комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім високої якості окремих деталей та цілих вузлів ми гарантуємо вигідні ціни на них, адже довго взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на обслуговування, перевірку та ремонт свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою СТО в телефонному режимі або через форму на сайті. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт генератора Skoda та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top