Ремонт кондиціонера Skoda

Наш автомобільний сервіс виконує ремонтні роботи різних ключових вузлів сучасних транспортних засобів. Якщо вам треба зробити якісний ремонт кондиціонера Skoda – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому варто вибрати нас?

Зараз число СТО досить велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера Skoda необхідно робити у тих, хто гарантує відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наша СТО має усе це, а також має солідний досвід, намагається виконувати свої обов’язки краще.

До ключових причин делегувати ремонт кондиціонера Skoda нам відноситься наступне:

Сучасне устаткування та прилади для виконання діагностичних та ремонтних робіт.
Кваліфіковані майстри з великим досвідом ремонту ключових агрегатів автівок, включаючи турбіни, стартери, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати наявні навички.
Гнучкий підхід до кожного клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Skoda, причому як на запчастини, так і на роботу. Наша майстерня несе відповідальність за передані нам авто і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення виключно тих процесів, які вимагаються та строго регламентовані.

Як виконується ремонт кондиціонера Skoda у нашій майстерні?

Зазвичай несправності таких відповідальних компонентів автівки швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто мають місце різного роду відхилення, включаючи сторонні стуки при русі, труднощі з пуском мотору, виникає спеціальна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі варто уникати подібних крайнощів, виконуючи рекомендовані перевірки. Такий підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність механізмів автомобіля та подалі відстрочити ремонт кондиціонера Skoda.

Реалізації безпосередньо ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан вузла, виявити наявні відхилення, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика виконується компетентними майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного агрегату необхідно виконувати ремонтні роботи. Спершу досвідчені фахівці нашої СТО проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від пилу та наявних абразивних речовин. На старті ремонту кондиціонера Skoda, всі деталі обробляються речовинами проти жиру, оцінюється їх загальний технічний стан. Від точності виконання такої підготовчої роботи безпосередньо залежить термін служби агрегату після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, слід обробити мастильними матеріалами. За рахунок цього виключаються такі дефекти у експлуатації:

  • підвищений нагрів компонентів;
  • небажані проміжки;
  • протікання бензину або інших рідин;
  • сторонній шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Skoda – це набір заходів, що спрямовані на відновлення повноцінної працездатності автівки. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна конкретних комплектуючих, що зносилися. А в самих складних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні операції при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити деталь буде доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, наприклад, провести процес підгонки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий вузол дуже дорогі, то здійснюються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш сервіс використовує в роботі якісні запасні частини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера Skoda. Самі ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Окрім відмінної якості окремих деталей та цілих вузлів ми гарантуємо доступні ціни на них, адже довго працюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Для запису на сервіс, огляд та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою компанії в телефонному режимі або через сайт. Співробітники проведуть консультацію, як відбувається ремонт кондиціонера Skoda та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top